امروز : شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 19
۱۸:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 23467
تاریخ انتشار: ۲۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۱
تعداد بازدید: 107
ابراهیم نکو عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس اظهار داشت: ...

ابراهیم نکو عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس اظهار داشت: فراکسیون رهروان ولایت در انتخابات به‌صورت اثرگذار حضور پیدا نکرد و علیرغم پتانسیل‌های موجود نتوانست به عنوان نمونه در تشویق مردم برای حضور در انتخابات نقش مؤثری داشته باشد.
وی در عین حال متذکر شد: با توجه به گسترده فراکسیون رهروان ولایت و عضویت افراد شاخص، این فراکسیون می‌تواند در بحث رأی اعتماد به وزرای پیشنهادی دولت یازدهم نقش مؤثری داشته باشد.
عضو فراکسیون روهروان ولایت گفت: البته حرکتی در این زمینه آغاز شده و به عنوان نمونه بناست تا هفته آینده کمیته‌هایی تخصصی در فراکسیون تشکیل شود و کارنامه وزرای پیشنهادی برای تصدی وزارتخانه‌ها را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهد.
نکو متذکر شد: حضور فعال و مؤثر و همه‌جانبه فراکسیون رهروان ولایت در بحث رأی اعتماد به وزرای دولت یازدهم نباید باعث نادیده‌گرفتن نقش سایر فراکسیون‌ها و توانمندی‌های آنها شود که این کار عین بی‌انصافیست.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار