امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۲۳:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 23470
تاریخ انتشار: ۲۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۲
تعداد بازدید: 115
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،سازمان بسیج جامعه زنان کشور به مناسبت روز ملی عفاف و حجاب بیانیه‌ای صادر کرد که متن بیانیه به ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،سازمان بسیج جامعه زنان کشور به مناسبت روز ملی عفاف و حجاب بیانیه‌ای صادر کرد که متن بیانیه به شرح زیر است.

امروز در بیست و یکم تیرماه روز ملی عفاف و حجاب مقارن با سالروز واقعه خونبار مسجد گوهرشاد، روزی که در آن قیام مردمی برعلیه قانون کشف حجاب صورت گرفت ضمن گرامیداشت این روز اعلام می­داریم با توجه به تلاش جدی استکبار و صهیونیسم بین­الملل طی سال­های متمادی با هدف عفاف­ستیزی در ابعاد جهانی با استفاده از ابزار متعدد فرهنگی که منجر به کمرنگ­شدن عفاف در اکثر کشورهای دنیا و حجاب­ستیزی بطور مشخص در جهان اسلام شده است.
این انتظار در جامعه و افکار عمومی وجود دارد که دست­اندرکاران مربوطه در کشور تلاش گسترده­ای را به­منظور تحقق عزم ملی برای حفاظت از عفاف فطری که ودیعه خداوند متعال در وجود همه انسانهاست و همچنین گسترش حجاب در جامعه مبذول دارند تا ضمن مقابله اثرگذار با خدعه­های ایادی استکبار برای عفاف­ستیزی با برنامه­ریزی­های اثربخش فرهنگ اسلام ناب محمدی(ص) در حوزه­ی عفاف و حجاب را با الگوی فاطمی در جامعه ترویج نمایند.

درحال حاضر کاستی­های جدی وجود دارد که هرگونه تعلل در این­خصوص عواقب غیرقابل جبرانی در جامعه برجای خواهد گذاشت امید است به برکت خون­های شهدا بالاخص هفت هزار شهید زن ایران اسلامی با حرکت­های مدبرانه مسئولین در همه زمینه­های مقتضی، جای­جای میهن اسلامی معطر به عطر عفاف گردد ان­شاءالله.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها