امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۱:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 23471
تاریخ انتشار: ۲۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۲
تعداد بازدید: 82
یحیی سخنگویی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، با اشاره به اینکه با توجه به افزایش اعتبارات سازمان بهزیستی در سال جدید مستمری جامعه هدف نیز افزایش ...

یحیی سخنگویی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، با اشاره به اینکه با توجه به افزایش اعتبارات سازمان بهزیستی در سال جدید مستمری جامعه هدف نیز افزایش خواهد یافت، اظهار داشت: به زودی مابه‌التفاوت افزایش مستمری به معلولان پرداخت می‌شود.

وی تصریح کرد: سال گذشته خدمات خوبی در بخش‌های مختلف از جمله به صفر رساندن کاشت حلزون در کشور انجام شد که امسال نیز در ابتدای سال اعتباراتی برای این بخش در نظر گرفته شد.

سخنگویی بیان داشت: امسال چند برنامه مهم در دستور کار برنامه بهزیستی قرار گرفته است که از آن جمله می‌توان به احداث مراکز فوق تخصصی ویژه معلولان، کاهش مراکز شبانه، تخصیص اعتبارات ویژه برای تجهیزات پزشکی اشاره کرد.

معاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی خاطرنشان کرد: هم‌اکنون پایشی در خصوص تعداد معلولان و همچنین نوع معلولیت آنها از سوی سازمان بهزیستی در حال انجام است.

سخنگویی اضافه کرد: سازمان بهزیستی در دولت نهم و دهم خدمات خوبی را در عرصه‌های مختلف به معلولان ارائه کرده است و تعداد قابل توجهی از آنها به توانمندسازی، استقلال و خودکفایی رسیده‌اند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها