امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۰۲:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 23484
تاریخ انتشار: ۲۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۳
تعداد بازدید: 107
«محمد احمدی» یکی از تهیه‌کنندگان فیلم در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره علت عدم نمایش فیلم در سینمای سرگروه (استقلال) گفت: روز گذشته فیلم در ...

«محمد احمدی» یکی از تهیه‌کنندگان فیلم در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره علت عدم نمایش فیلم در سینمای سرگروه (استقلال) گفت: روز گذشته فیلم در 16 سالن سینما  اکران شده است اما با توافقی که با دفتر پخش داشتیم قرار شد از هفته دیگر فیلم در گروه سینمایی «استقلال »به نمایش گذاشته شود زیرا کف فروش فیلم «چه خوبه که برگشتی» برای تعویض فیلم پایین نبوده است.

فیلم سینمایی «گهواره‌ای برای مادر» با توجه به محتوای فیلم  همزمان با ماه مبارک رمضان توسط دفتر پخش فیلمیران توزیع و اکران می‌شود.

فیلم به داستان زندگی یک بانوی طلبه می‌پردازد. «نرگس» دختر جوانی است که ادبیات روسی را در دانشگاه مسکو به اتمام رسانده است و اینک در کسوت بانویی طلبه، درس می‌خواند و قرار است برای تدریس به دانشجویانی که تازه مسلمان شده‌اند به روسیه بازگردد.

در این فیلم الهام حمیدی، چکامه چمن‌ماه، غزل صارمی، فرحناز منافی ظاهر، افسر اسدی، هایده حائری، مهران رجبی، نیکا خسرو آبادی و... به ایفای نقش می پردازند.

بنابراین گزارش فیلم «چه خوبه که برگشتی» ساخته داریوش مهرجویی هفتمین هفته اکران خود را با سرگروهی سینما  استقلال پشت سرمی‌گذارد.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها