امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۲:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 23497
تاریخ انتشار: ۲۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۳
تعداد بازدید: 131
به گزارش فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، وزیر مسکن رژیم صهیونیستی گفت که  اسرائیل توان ساخت 10هزار واحد مسکونی را در شهرک‌های خود در کرانه باختری رود ...

به گزارش فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، وزیر مسکن رژیم صهیونیستی گفت که  اسرائیل توان ساخت 10هزار واحد مسکونی را در شهرک‌های خود در کرانه باختری رود اردن و شرق شهر قدس به منظور پایین آوردن قیمت مسکن دارد.

یوریل آریل در نشست کمیسیون دارایی پارلمان رژیم صهیونیستی گفت: ما توان این را داریم که هر چه سریع تر ساخت 10 هزار واحد مسکونی را در بخش شرقی قدس و در شهرک‌های کرانه باختری رود اردن آغاز کنیم.

رسانه‌های اسرائیلی گفتند وزیر مسکن به مناطق بیت آریه،‌ اوفاریم و اِلکانا که به گفته وی در مرکز اسرائیل واقع هستند،‌ اشاره کرد که ممکن است طرح‌های ساخت و ساز در آن مناطق آغاز شود.

یوریل آریل که عضو خانه یهود، حزبی ملی گرا و موافق با شهرک سازی است، این ساخت‌ و سازها در کرانه باختری رود اردن و بخش شرق قدس را موجب مهار قیمت مسکن خواهد شد.

این در حالی است که تشکیلات خودگردان فلسطین برای از سرگیری مذاکرات سازش توقف کامل شهرک سازی و بازگشت به مرزهای پیش از ژوئن 1967 را به عنوان پیش شرط  مذاکرات خواستار است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار