امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۰۵:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 23499
تاریخ انتشار: ۲۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۳
تعداد بازدید: 123
به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری الیوم السابع، اخوان المسلمین امروز پنجشنبه در بیانیه‌ای سوء قصد به جان سرلشکر احمد وصفی از فرماندهان ارتش مصر در ...

به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری الیوم السابع، اخوان المسلمین امروز پنجشنبه در بیانیه‌ای سوء قصد به جان سرلشکر احمد وصفی از فرماندهان ارتش مصر در سینا را محکوم کرد.

در این بیانیه آمده است: اخوان المسلمین همواره بر اصول خود که هرگز از آن صرف نظر نمی‌کند و در راس آن اصل صلح و مسالمت است تاکید می‌کند و این تنها اصلی سیاسی و یا حزبی نیست بلکه اصلی دینی و قانون است که نباید آن را نقض کرد.

اخوان المسلمین تاکید کرد: قرآن کریم می‌فرماید کسی که فرد مومنی را به طور عمد به قتل برساند مجازات آن جهنمی است که در آن خواهد ماند و خشم و لعنت خداوند بر اوست.

این بیانیه افزود: اخوان المسلمین از همین جا سوء قصد به جان فرمانده ارتش دوم میدانی در سینا را محکوم می‌کند.

اخوان المسلمین تصریح کرد: ما اطمینان داریم که اراده مردمی مسالمت آمیز بر زور و ظلم و تلاش برای کتمان حقایق و طوفانی از دروغ‌ها و تهمت‌ها پیروز می‌شود.

افراد مسلح دیروز چهارشنبه به طرف خودرو سرلشکر احمد وصفی از فرماندهان ارتش مصر که برای بازدید از نیروهای حفاظتی به منطقه شیخ زوید در استان شمال سینا رفته بود تیراندازی کردند اما به کسی آسیب نرسید.

خبرگزاری منا اعلام کرد: نیروهای حفاظتی همراه سرلشکر وصفی بلافاصله با تروریست‌ها درگیر شدند و یک خودرو آنها را توقیف کردند که در آن یک کودک زخمی مشاهده و آن را به بیمارستان العریش منتقل کردند.

در این خودرو چند قبضه سلاح کشف و ضبط شد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها