امروز : دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 24
۱۱:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2351
تاریخ انتشار: ۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۳۲
تعداد بازدید: 226
به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا»، محمود فرشیدی دبیرکل کانون مدارس اسلامی در نشست تبیین برنامه‌ها و سیاست‌های بزرگداشت مقام معلم در ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا»، محمود فرشیدی دبیرکل کانون مدارس اسلامی در نشست تبیین برنامه‌ها و سیاست‌های بزرگداشت مقام معلم در حوزه مدارس اسلامی کشور اظهار داشت: استاد مطهری یک معلم نمونه بود و همه معلمان، این شخصیت برجسته را الگوی خود قرار می‌دهند.

وی به برگزاری آیین بزرگداشت مقام معلم اشاره کرد و گفت: این همایش با شعار «معلم؛ الگوی تربیت اسلامی» در روز پنج‌شنبه پنجم اردیبهشت 92 در سالن همایش‌های رفاه برگزار می‌شود.

فرشیدی ادامه داد: سعی می‌کنیم در راستای شعار این همایش، رویکردهای تربیتی را به عنوان شاخص به آموزش و پرورش پیشنهاد دهیم؛ ضمن اینکه از 3 فردی که در جهت تربیت اسلامی تلاش کرده‌اند، شامل سید اکبر پرورش، حجت‌الاسلام والمسلمین غیوری و علی قائمی تجلیل صورت می‌گیرد.

وی با بیان اینکه در حال حاضر حدود 400 مدرسه اسلامی در کشور فعالیت می‌کنند، افزود: این مدارس فضای تربیت اسلامی برای دانش‌آموزان فراهم می‌کنند تا بیشتر با قرآن و نماز آشنا شوند.

دبیرکل کانون مدارس اسلامی اضافه کرد: مدارس اسلامی 70 سال است که فعالیت می‌کنند و خصوصیاتی مانند فضای اسلامی، در راستای ارزش‌های انقلاب بودن و غیرتجاری بودن را دارا هستند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار