امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۲:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 23511
تاریخ انتشار: ۲۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۰
تعداد بازدید: 110
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی نیروی زمینی سپاه، نشست روسای هیئت‌های ورزشی این نیرو در سالن جلسات ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی نیروی زمینی سپاه، نشست روسای هیئت‌های ورزشی این نیرو در سالن جلسات فرماندهی برگزار شد و سردار عبدالله عراقی در این جلسه با اشاره به پیشرفت‌های ورزشی نیرو گفت: خوشبختانه در سال‌های اخیر ورزش در نیروی زمینی شکل متناسبی به خود گرفته است.

وی افزود: بر اساس این روند قابل قبول به پیشرفت‌ها و موفقیت‌های بسیاری هم دست یافته است، منتهی ارتقای آمادگی جسمانی و رزمی تنها در پایوران کافی نیست و می‌بایست به خانواده‌ها هم توجه به‌سزایی شود.

جانشین فرماندهی نیروی زمین سپاه بر اهتمام بیشتر به ورزش خانواده‌ها تاکید کرد و افزود: اگر خانواده‌ها سالم باشند کارکنان در اجرای ماموریت‌ها و پیشبرد اهداف با موفقیت بیشتری عمل می‌کنند. قطعا اهتمام به این امر برای دغدغه‌های پایوران ما را کمتر می‌کند.

عراقی در خصوص افزایش بودجه و پشتیبانی از ورزش، گفت: قهرمانی تیم پنج‌گانه نیروی زمینی سپاه برای نخستین بار در رقابت‌های نیروهای مسلح نشان دهنده سازماندهی و برنامه‌ریزی خوب ورزشی نیروست. به همین خاطر سعی کردیم مشکلات اعتباری و تجهیزاتی را با مساعدت برخی از بخش‌ها مرتفع کنیم.

جانشین فرماندهی نیروی زمینی سپاه در بخش دیگری از سخنان خود به تصویب اخذ تشویقات قهرمانان و مدال‌آوران پاسدار اشاره کرد و افزود: دغدغه‌ای که این چند ساله ورزشکاران ما در سپاه با آن مواجه بودند عدم رسیدگی مناسب به حق و حقوقشان و بحث تشویقات و ترفیعات بوده که خوشبختانه در جلسه‌ای این موضوع به تصویب رسید. بنابراین به زودی قهرمان و مدال‌آوران در سطح استان، یگان، سپاه، نیروهای مسلح و سیزم منتظر تشویقات و ترفیعات گوناگون باشند. به گونه‌ای این تصویبات را انجام دادیم که اعمال سلیقه و هرگونه تغییرات و تحولات نتواند آن را تغییر دهد تا به برنامه‌ها لطمه و آسیبی وارد نشود.

عراقی در پایان با تاکید بر کوشش بیشتر برای نهادینه کردن ورزش به عنوان یک فرهنگ جامع و کامل افزود: باید با اهرم‌های مثبت، تشویق و ترفیعی تلاش کنیم تا ورزش در میان پایوران، سربازان و خانواده‌ها به یک فرهنگ جامع و کامل تبدیل شود. مخصوصا در میان خانواده‌ها که بیشترین تاکید بنده برای ورزش 92 نیرو بر روی کار ویژه برای ورزش خانواده‌هاست.

در این جلسه، روسای هیئت‌های ورزشی نیز گزارشی از عملکرد و همچنین درخواست‌ها و کمبودها ارائه کردند.
انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها