امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۰۷:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 23512
تاریخ انتشار: ۲۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۰
تعداد بازدید: 68
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کرج به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی استانداری البرز، محمدجواد کولیوند با تاکید بر اینکه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کرج به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی استانداری البرز، محمدجواد کولیوند با تاکید بر اینکه تاکنون انتخابات شورا‌ها در هیچ شهر و روستایی ابطال نشده است، تاکید کرد: تایید نهایی انتخابات شوراهای شهر و روستا در دور چهارم در 25 تیر ماه نهایی می‌شود.

وی با بیان اینکه هنوز نیز در حال بررسی شکایت‌ها هستیم، گفت: بیش از 95 درصد از بررسی آرا و درخواست‌ها مبنی بر اعتراضات به پایان رسیده است و صحت انتخابات تایید شده تنها کمتر از 5 درصد آن باقی مانده است که تا 25 تیر ماه این موارد نیز تایید نهایی می‌شود.
 
 *انتخابات گرمدره، شهر جدید هشتگرد و شهرضای اصفهان در دست بررسی
 
رئیس هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستا در کشور همچنین تصریح کرد: صحت انتخابات گرمدره کرج، شهر جدید هشتگرد و شهرضای اصفهان، در دست بررسی است.

وی همچنین درباره وضعیت بررسی آرا در 41 شهر استان تهران، گفت: بررسی‌ها به پایان رسیده است و تنها در 4 شهر پردیس، نسیم شهر (بخش رباط کریم)، رودهن و حسن آباد مجددا در حال بررسی آرا است اما این به این معنی نیست که نتایج آرای شورای شهری ابطال شده است.

به گفته وی فردا پرونده انتخابات شوراهای استان تهران جمع‌بندی و بسته می‌شود.
انتهای پیام/2302/ک
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها