امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۰:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 23515
تاریخ انتشار: ۲۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۰
تعداد بازدید: 95
مهرداد بذرپاش در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به برگزاری مراسم نکوداشت غلامعلی حدادعادل با ...

مهرداد بذرپاش در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به برگزاری مراسم نکوداشت غلامعلی حدادعادل با عنوان «مرد تقوا و تدبیر»، اظهار داشت: آقای حدادعادل از شخصیت‌‌های علمی، فرهنگی و گفتمانی است که همواره بر اصول انقلاب اسلامی متعهد بوده است.

وی با بیان اینکه حدادعادل نماد سیاست‌مداری ولایتمدار، صبور و با تقواست که حاضر نیست برای کسب محبوبیت و رأی دست به اقداماتی که رسم شده بزند، تأکید کرد: آقای حدادعادل در مقاطع مختلف به خوبی نشان داد که بر اساس تکلیف شرعی عمل می‌کند.

نماینده تهران در مجلس گفت: آقای حدادعادل در انتخابات 92 نه تنها از خود دفاع نکرد بلکه تمام وقت و همت خود را برای دفاع از کیان انقلاب اسلامی گذاشت که این رفتار باید به الگویی برای همه سیاسیون باشد و به نسل‌های آینده نیز منتقل شود.

بذرپاش افزود: آقای حدادعادل در انتخابات اخیر ثابت کرد که حاضر نیست خون پاک چند صد هزار شهید را که به پای انقلاب ریخته شده، برای منافع خود خرج کند.

وی در پایان با بیان اینکه رفتار سیاسی و اخلاقی حدادعادل ارزشمند است و باید ارج نهاده شود، گفت: بنده به حضور در کنار آقای حدادعادل در مجلس افتخار می‌کنم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار