امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 18
۱۶:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 23523
تاریخ انتشار: ۲۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۱
تعداد بازدید: 63
سیدمجید حسینی عضو حزب اعتدال و توسعه در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به اقبال مردم به گفتمان ...

سیدمجید حسینی عضو حزب اعتدال و توسعه در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به اقبال مردم به گفتمان اعتدال‌گرایی اظهار داشت: حزب اعتدال و توسعه طلایه‌دار گفتمان اعتدال‌گرایی بوده است.
وی تصریح کرد: این طلایه‌داری فقط در ایام انتخابات یا در این چند سال اخیر صورت نگرفته بلکه از زمان تندروی‌های جریان اصلاح‌طلب به وجود آمده است.
عضو حزب اعدال و توسعه گفت: پیام و گفتمان حزب اعتدال و توسعه همیشه اعتدال‌گرایی بوده و اعتقاد داشته که نباید افراد را به خاطر تفکر سیاسی شان از صحنه‌های مدیریتی کشور و عرصه سیاست و اقتصاد حذف کرد.
حسینی معتقد است که جریانات سیاسی که در چارچوب حاکمیت قرار دارند، باید تحمل خود را در مقابل نظرات منطقی رقبا که با استدلال و یک مشی اعتدالی مطرح می‌شود، بالا ببرند.
وی با اشاره به رأی مثبت مردم به گفتمان اعتدال در انتخابات ۲۴ خرداد، تاکید کرد: منتخب ملت و دولت یازدهم باید قدر این فرصت را بداند و از پیمانی که با ملت بسته جدا نشود؛ چرا که این فرصت مهمی برای نظام و کشور است.
عضو حزب اعتدال و توسعه به فعالیت‌های تحقیقاتی و کارشناسی این حزب در حوزه‌های مختلف اشاره و تصریح کرد: حزب اعتدال و توسعه برای مسائل کلان کشور از جمله مسائل اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و سیاست خارجی برنامه‌هایی دارد که آنها را به رئیس جمهور منتخب پیشنهاد خواهد داد.
حسینی افزود: این حزب معتقد است که باید در مرحله اجرا از سرمایه‌های انسانی و تفکرات آنها نهایت استفاده و بهره‌برداری صورت گیرد و رئیس جمهور منتخب نیز به چنین تفکری پایبند است.
وی متذکر شد: مردم به یک گفتمان و روش و برنامه رأی داده و آن را پذیرفته‌اند و از کسانی که با رأی آنان عهده‌دار مسئولیت اداره کشور شده‌اند انتظار دارند همان برنامه‌ها و خط مشی را دنبال کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها