امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۸:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 23540
تاریخ انتشار: ۲۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۳
تعداد بازدید: 120
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در سوریه، نیروهای ارتش سوریه ضمن درگیری های شدید با تروریست های مسلح در نقاط مختلف ریف ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در سوریه، نیروهای ارتش سوریه ضمن درگیری های شدید با تروریست های مسلح در نقاط مختلف ریف دمشق به ویژه «برزه» و «حجیره»، پیشروی قابل ملاحظه ای داشته و عملیات تازه ای را در «الزبدانی» آغاز کرده اند.

درگیری های ارتش با تروریست ها در پشت بیمارستان «تشرین» و اطراف «جامع السلام» در جریان است و یگان های ارتش همچنان به سمت «الدیریة» و برزه در دمشق در حال پیشروی هستند.

در این میان محل استقرار تروریست ها در نزدیکی «الجامع الکبیر» و محله «القابون» و نیز «حرستا» هدف توپخانه ارتش قرار گرفت.

پیشروی محتاطانه ارتش در مدیرة

از آنجا که تروریست های مسلح در برخی ساختمان های مدیرة بمب گذاری کرده اند، ارتش سوریه با احتیاط به سمت این محل درحرکت بوده و پیشروی آن با کندی همراه است.

علاوه براین، تروریست های مسلح مقادیری مواد منفجره و مین را به شکل پراکنده در خیابانها و مناطق مسکونی مدیره کار گذاشته اند.

در الزبدانی نیز عملیات ارتش برای سومین روز پیاپی ادامه دارد و محور درگیری ها در کوههای «عسال الورد» در جریان است.

محل استقرار تروریست ها  در «جوبر» و «سبینه» نیز هدف حمله نیروهای ارتش قرار گرفته است.

در ادلب واقع در شمال سوریه نیز نیروی هوایی ارتش محل استقرار تروریست ها را در روستاهای «بسنقول» ، «حرش بسنقول» ، کفرشلایا» و شهرک « الرامی" و نیز منطقه  «الکفیر» هدف قرار داد.

در این حملات  محمود محمد عبد القادر فرمانده یکی از گروههای مسلح ملقب به ابو الحارث و هفت نفر دیگر در بزرگراه اریحا- لاذقیه کشته شدند.

نیروهای ارتش یک گروه شش نفره تروریست ها را در شهرک «معترم» هدف قرار داده و مواضع استقرار تروریست ها در روستای «تل سلمو» از توابع «ابوالظهور» نیز از حملات ارتش در امان نماند.

در جریان این حملات تعدادی از تروریست ها کشته و زخمی شده و چند دستگاه از خودروهای آن منهدم شد.
انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار