امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۹:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 23557
تاریخ انتشار: ۲۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۱
تعداد بازدید: 57
مهدی فضائلی کارشناس مسائل سیاسی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به برگزاری همایش نکوداشت غلامعلی ...

مهدی فضائلی کارشناس مسائل سیاسی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به برگزاری همایش نکوداشت غلامعلی حدادعادل با عنوان «مرد تقوا و تدبیر»، اظهار داشت: شخصیت‌های سیاسی و فرهنگی در بزنگاه‌ها بیشتر حقیقت وجودی‌شان آشکار می‌شود.

وی با بیان اینکه ارزیابی‌ درباره افراد در بزرنگاه‌ها دقیق‌تر و واقعی‌تر صورت می‌گیرد، افزود: افراد زیادی بود‌ه‌اند که در این بزنگاه‌های حساس نتوانستند خود را اثبات کنند و در جهت تحکیم نظام اسلامی و تقویت ارزش‌ها و اصول انقلاب تأثیرگذار باشند.

فضائلی ادامه داد: آقای حدادعادل از جمله شخصیت‌هایی است که در بزنگاه‌ها، تأثیرگذاری، دلبستگی و پایبندی‌اش به اصول انقلاب و دغدغه‌مند بودنش نسبت به این مسائل را به اثبات رسانده است.

مدیرعامل انتشارات سروش گفت: حدادعادل در مجلس ششم که اصولگرایان در اقلیت بودند، حضور موثر و بسیار ارزشمندی داشت و خردمندانه و قاطع و با منش اسلامی و اخلاقی در مقابل ساختارشکنی‌ها و افراط‌گری‌ها نسبت به اصول و مبانی انقلاب ایستاد.

فضائلی با اشاره به اقدامات حدادعادل در مقابله با فتنه 88 گفت: حدادعادل در جریان فتنه نیز که یکی از بزنگاها و مقاطع حساس تاریخ انقلاب و کشورمان بود، حضوری به موقع و مؤثر داشت.

وی خاطر نشان کرد: ایشان در انتخابات اخیر نیز، هم به لحاظ موضع‌گیری‌ها در جریان مناظره و هم از منظر پایبندی به عهدی که در ائتلاف بسته بودند، شخصیتی ارزشمند و پایبند به اصول و وفادار به عهد و پیمان‌ها را از خود نشان دادند.

این کارشناس مسائل سیاسی گفت: حدادعادل در انتخابات اخیر کمک کرد که تفرق جریان اصولگرا بیشتر نشود که البته متأسفانه به‌دلیل عدم همراهی دیگر جریانات اصولگرا این امر صورت نگرفت و اصولگرایان نتوانستند وحدت و یکپارچگی خود را به نمایش بگذارند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها