امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۹:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 23560
تاریخ انتشار: ۲۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۲
تعداد بازدید: 51
رویا محمدحسینی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار داشت: دانش‌آموزان مناطق عشایری استان اردبیل در چهاردهمین اردوی سراسری خوش ...

رویا محمدحسینی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار داشت: دانش‌آموزان مناطق عشایری استان اردبیل در چهاردهمین اردوی سراسری خوش درخشیدند.

وی عنوان کرد:‌ دانش‌آموزان عشایر با حضور 21 استان عشایری در چهاردهمین اردوی سراسری که در اردوگاه شهید رجایی نیشابور از پنجم تا چهاردهم تیرماه برگزار شد، خوش درخشیدند و عناوین برتر و تلاشگر کشوری را کسب کردند.

وی افزود: دانش‌آموزان عشایر استان اردبیل در قالب دو گروه پسران و دختران که منتخبان جشنواره بازی‌های بومی ومحلی و مسابقات مختلف بودند در این اردو شرکت داشتند.

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان اردبیل ادامه داد: در این اردوی سراسری، نمایشگاهی از آثار دست‌ساز دانش‌آموزان استان‌ها، جشنواره غذاهای محلی، رادیو اردو، مسابقات ورزشی و بازی‌های بومی و محلی و چادرزنی، کلاس‌های آموزش بهداشت و مشاوره، زیارت مشهد مقدس، محفل انس با قرآن، میهمانی شبانه و برپایی آلاچیق محلی که از اهم برنامه‌های اردوگاه بود با تلاش و مشارکت فعال دانش‌آموزان استان‌ها برگزار شد.

محمدحسینی بیان داشت: در حاشیه برنامه‌های اردوی دختران جلسه معاونان آموزش ابتدایی و روسای آموزش و پرورش ادارات عشایری استان‌های عشایرنشین با حضور وزیر، معاون آموزش ابتدایی، مدیرکل و معاونین دفتر امور مناطق کمتر توسعه یافته و عشایری تشکیل شد.

این مسئول گفت: در این جلسه ضمن بررسی مسائل اداری تفاهم‌نامه طرح‌ها و برنامه‌های آموزشی و پرورشی عشایر برای سال تحصیلی 93-92 منعقد شد.

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل، معاون آموزش ابتدای آموزش و پرورش استان اردبیل در پایان سخنان خود اذعان کرد: در این اردو با توجه به ارزیابی فعالیت‌ها و مشارکت دانش‌آموزان در برنامه‌ها، دانش‌آموزان استان اردبیل در سری پسران عنوان برتر و در سری دختران عنوان تلاشگران را در بین 21 استان عشایری شرکت کننده کسب کردند.
انتهای پیام/62006/ذ20
برچسب ها:
آخرین اخبار