امروز : دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ - 2017 April 23
۰۱:۱۴
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 23561
تاریخ انتشار: ۲۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۲
تعداد بازدید: 99
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از فومن بابک علیزاده ظهر امروز در نشست انتظامی این شهرستان با اشاره به دستگیری اشرار باسابقه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از فومن بابک علیزاده ظهر امروز در نشست انتظامی این شهرستان با اشاره به دستگیری اشرار باسابقه در فومن اظهار کرد: این دستگیری‌ها با همراهی و کمک مردم صورت گرفته است.

وی گزارش‌های مردمی مبنی بر قدرت‌نمایی و ایجاد رعب و وحشت توسط اراذل و اوباش سابقه‌دار، را در دستگیری این افراد تأثیرگذار دانست.

فرمانده انتظامی فومن اظهار کرد: موضوع دستگیری این اشرار بلافاصله در دستور کار پلیس فومن قرار گرفت.

وی با تصریح بر اینکه پلیس فومن در ایجاد امنیت از هیچ کوششی فرو گذار نمی‌کند، افزود: پلیس به طور قاطع و جدی با برهم زنندگان نظم و آرامش عمومی به ویژه اراذل و اوباش برخورد می‌کند.

علیزاده در تشریح دستگیری اراذل و اوباش خاطرنشان کرد: این متهمان که اخیراً از زندان آزاد شده بودند دست از اعمال مجرمانه خود بر نداشته و موجب ایجاد رعب و وحشت و مزاحمت برای نوامیس شهروندان و مسافران شده بودند.

وی گفت: پلیس با هماهنگی و اخذ مجوز قضایی در اقدامی غافلگیرانه این 6 متهم را در مخفیگاه خود دستگیر کرد.

فرمانده انتظامی فومن، کشف آلات جرم شامل مشروبات الکلی، دیش ماهواره، چاقو و... را از مخفیگاه اراذل و اوباش مذکور عنوان کرد.

وی با بیان اینکه متهمان با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی شدند، یادآور شد: متهمان با قرار صادره روانه زندان شدند.

علیزاده، ایجاد امنیت و آرامش شهروندان را اولویت اصلی پلیس ذکر کرد و متذکر شد: پلیس فومن تمام تلاش خود را در این راستا به‌کار گرفته است.
انتها‌ی پیام/84002/ح30
برچسب ها:
آخرین اخبار