امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۱۲:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 23572
تاریخ انتشار: ۲۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۳
تعداد بازدید: 149
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه گاردین، پلیس منچستر بزرگ اعلام کرد یک جوان پس از آنکه پلیس با شوکر الکتریکی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه گاردین، پلیس منچستر بزرگ اعلام کرد یک جوان پس از آنکه پلیس با شوکر الکتریکی به او حمله کرده، کشته شده است.

این جوان 23 ساله بر اثر شوک ناشی از شلیک پلیس دچار مشکلات جسمی شده و سپس درگذشته است. حمله به وی در جریان برخورد با درگیری‌هایی بوده که روز گذشته در منطقه «گورتون» منچستر ایجاد شده بود.

مرگ این جوان به کمیسیون مستقل شکایات از پلیس ارجاع شده است. «گری شوان» معاون رئیس پلیس می‌گوید: پلیس تماسی دریافت کرد مبنی بر اینکه مردی با یک چاقو در جاده «برد» منطقه «گورتون» درگیری ایجاد کرده. افسران پلیس بلافاصله به محل اعزام شده و در هشت دقیقه به آنجا رسیدند. پس از رسیدن به محل، در حین بازداشت یک جوان 23 ساله با شوکر به وی شلیک کردند.

وی افزود: مشخص نیست که چه اتفاقی افتاده، اما پس از آن، این جوان دچار مشکل شده است. کمک‌های اولیه در صحنه و پیش از اعزام وی به بیمارستان انجام گرفته. اما متاسفانه او در بیمارستان درگذشته است.

هنوز علت دقیق مرگ این جوان و هویت وی اعلام نشده است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها