امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۱۶:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 23579
تاریخ انتشار: ۲۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۲
تعداد بازدید: 63
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل در این حادثه که صبح امروز در جاده گرمی رخ داد دو دستگاه خوروی سمند به شدت با هم ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل در این حادثه که صبح امروز در جاده گرمی رخ داد دو دستگاه خوروی سمند به شدت با هم برخورد کردند که در این حادثه یک نفر از هموطنانمان جان باخته و هشت نفر دیگر نیز مصدوم شدند.

مصدومان حادثه بعد از حضور پلیس و نیروهای اورژانس و جمعیت هلال احمر که چند نفر آنها اوضاع وخیمی داشتند به بیمارستان ولایت گرمی منتقل شدند.

جاده گرمی – اردبیل به دلیل شرایط کوهستانی و همچنین عدم رعایت رانندگان در سبقت و سرعت غیر‌مجاز در طول هفته شاهد حوادث تلخ و تاسف‌بار رانندگی است که چندین نفر از هموطنانمان جان باخته و بسیاری نیز راهی بیمارستان می‌شوند.

بر اساس آخرین خبر‌ها از این حادثه رانندگی مرگبار حال دو نفر از مصدومان منتقل شده به بیمارستان وخیم گزارش شده است.

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل، هر چند پلیس راه علت حادثه را سبقت غیر‌مجاز خودروی سمند حرکت کننده به مسیر اردبیل اعلام کرده است اما هنوز نظر و نتیجه نهایی در این زمینه اعلام نشده و باید منتظر اعلام نظر کارشناسی پلیس راه در خصوص علت این حادثه مرگبار بود.
انتهای پیام/62001/ک20/پو3002
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها