امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۱۱:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 23581
تاریخ انتشار: ۲۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۲
تعداد بازدید: 89
فرهاد غلامی امروز در گفت‌وگویی اختصاصی با خبرنگار فارس در ساری درباره فوت یکی از مادران باردار در بیمارستان امام این شهرستان اظهار داشت: این فرد از ...

فرهاد غلامی امروز در گفت‌وگویی اختصاصی با خبرنگار فارس در ساری درباره فوت یکی از مادران باردار در بیمارستان امام این شهرستان اظهار داشت: این فرد از ابتدا در بیمارستان بهشهر ویزیت شد که برای انجام درمان بهتر به بیمارستان امام‌(ره) ساری منتقل شد.

وی تصریح کرد: اقدامات درمانی بر روی این مادر باردار بهشهری به مدت 34 روز در بیمارستان امام(ره) ساری انجام شد.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مازندران ادامه داد: ماهیت بیماری این مادر باردار طوری بود که به اقدامات درمانی اولیه پاسخ نداد و بیمار متاسفانه فوت کرد.

وی در باره اقدامات درمانی انجام شده برای بهبود حال این مادر باردار بهشهری خاطر نشان کرد:  تیم درمانی متشکل از فوق تخصص‌ها بر همه امور درمانی این بیمار نظارت داشتند.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مازندران در ادامه بیان داشت: برای تکمیل اقدامات درمانی امکانات خارج از استانی نیز برای این بیمار تهیه شد ولی روند بیماری این مادر باردار طوری بود که به درمان اولیه  پاسخ نداد.

وی ادامه داد: این مادر باردار پس از انتقال از بهشهر و بعد از 10 روز مراقبت در بخش به مدت 24 روز در آی سی یو بیمارستان امام(ره) ساری بستری شد.

غلامی ادامه داد: رئیس دانشگاه به دلیل حساسیت موضوع دستور ویژه درمانی برای درمان این مادر باردار بهشهری صادر کرد و بنده نیز به دلیل حساسیت موضوع هر روز مراحل درمانی روی این بیمار را چک می‌کردم.

به گزارش فارس پس از فوت مادر مشکلی برای فرزند پیش نیامد.
انتهای پیام/86004/ش30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها