امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۷:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 23583
تاریخ انتشار: ۲۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۲
تعداد بازدید: 156
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی اداره کل درمان استان تهران، سید محسن دیباجی ، رئیس دفتر رسیدگی به اسناد ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی اداره کل درمان استان تهران، سید محسن دیباجی ، رئیس دفتر رسیدگی به اسناد پزشکی تهران با بیان این مطلب گفت: در راستای تکریم ارباب رجوع و پاسخگویی به موقع به مراجعه کنندگان و به منظور صرفه جویی در زمان؛ جلوگیری از صف ها و نوبت های طولانی و مراجعات مکرر بیمه شدگان و مراجعه کنندگان به این دفتر در جهت سرعت بخشیدن به امور در ارایه خدمات مورد نیاز بیمه شدگان و مراجعه کنندگان تلفن گویای دفتر رسیدگی به اسناد پزشکی اداره کل درمان استان تهران راه اندازی شده است.

وی افزود: سامانه تلفن گویای دفتر اسناد پزشکی به شماره 60982800 در این دفتر در حال حاضر به صورت آزمایشی راه اندازی شده که پذیرش تلفنی بیمه شدگان و اطلاع رسانی به آنان به صورت شبانه روزی انجام می‌شود.

دیباجی خاطر نشان کرد: بهره برداری کامل و رسمی سامانه تلفن گویای دفتر رسیدگی به اسناد پزشکی تهران پس از رفع نواقص احتمالی در هفته تامین اجتماعی صورت خواهد پذیرفت.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها