امروز : شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۶ - 2017 March 25
۱۱:۳۸
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 23593
تاریخ انتشار: ۲۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۳
تعداد بازدید: 98
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری-اینترنتی «راس بالت»، "سرگئی لاوروف" وزیر امور خارجه روسیه امروز در پایان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری-اینترنتی «راس بالت»، "سرگئی لاوروف" وزیر امور خارجه روسیه امروز در پایان مذاکره با همتای مالزیایی خود در مسکو اعلام کرد که مسکو امیدوار است در مصر انتخاباتی آزاد و بر اساس اصول دموکراسی برگزار شود.

لاوروف گفت: ما امیدواریم که همه ابتکارعمل‌های در نظر گرفته در مصر، در جهت انجام گفت‌وگوهای ملی، برقراری ثبات سیاسی و تحقق اقدامات در راستای برگزاری انتخاباتی آزاد، با موفقیت تحقق پیدا کنند.

لاوروف تاکید کرد که مقامات مسکو به برقراری ثبات در مصر و کل منطقه خاورمیانه که در حال حاضر خطر جدی برای روابط بین المللی محسوب می‌شود، علاقه مند هستند، چرا که مصر یکی از کشورهای مهم عربی است که روند اوضاع در آن روی اوضاع کلی در منطقه و جهان عرب تاثیر خواهد داشت.

رئیس دستگاه دیپلماسی روسیه همچنین تاکید کرد که این ملت مصر است که باید از جمله بر اساس برقراری گفت‌وگوهای ملی با حضور همه نیروهای سیاسی، اقشار اجتماعی، نژادی و مذهبی، سرنوشت کشور خود را تعیین کند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار