امروز : شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 21
۱۹:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 23600
تاریخ انتشار: ۲۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۵
تعداد بازدید: 153
«حبیب‌الله کاسه‌ساز» عضو هیئت نظارت بر بازگشایی خانه سینما و یکی از افراد حاضر در مجمع عمومی خانه اصناف سینمای ایران در گفت و گوبا خبرنگار سینمایی ...

«حبیب‌الله کاسه‌ساز» عضو هیئت نظارت بر بازگشایی خانه سینما و یکی از افراد حاضر در مجمع عمومی خانه اصناف سینمای ایران در گفت و گوبا خبرنگار سینمایی فارس درباره انتخاب بیژن محتشم به عنوان یکی از اعضای هیئت مدیره گفت: طبق اساسنامه تنظیم شده توسط هیئت هفت نفره و مورد تایید شورایعالی سینما، پنج نفر در مجمع عمومی باید حاضر شوند که سه نفر از آن‌ها از اعضای هیئت مدیره هستند و دو نفر دیگر می توانند از اعضای انجمن در مجمع عمومی حاضر شوند.

وی در ادامه توضیح داد: حتی اگر بیژن محتشم از اعضای شورای مرکزی انجمن چهره‌پردازان نباشد از اعضای صنف چهره‌پردازان هست و حضورش در مجمع عمومی بلا مانع است.

بنابراین گزارش، در متن نامه‌ای که از سوی شورای مرکزی انجمن چهره پردازان سینمای ایران منتشر شده چنین آمده است: «شورای مرکزی انجمن چهره پردازان سینمای ایران با احترام فراوان به شرکت کنندگان در مجمع عمومی مورخ چهارشنبه 19 تیر ماه، یادآورد می شود این شورا هیچ نماینده ای از طرف صنف خود جهت معرفی و حضور در مجمع فوق الذکر نداشته است .»

مجمع عمومی اصناف سینمای ایران روز گذشته برگزار شد و پنج نفر اعضای هیئت مدیره خود را مشخص کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها