امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۰۴:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 23601
تاریخ انتشار: ۲۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۵
تعداد بازدید: 156
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، چهارمین دوره جشنواره حسنات با نمایش فیلم‌های راه یافته به دوره‌های قبل جشنواره آغاز به کار ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، چهارمین دوره جشنواره حسنات با نمایش فیلم‌های راه یافته به دوره‌های قبل جشنواره آغاز به کار کرد.

بنابر اعلام دبیر خانه ملی فیلم کوتاه حسنات، چهارمین دوره جشنواره حسنات با نمایش «حنانه» ساخته داریوش غذبانی، «من قدیمی هستم» از عادل تبریزی و ایران انتظام و «چند کیلومتر دورتر» از ابراهیم ایرج زاد آغاز به کار کرد. 

سه فیلم از آثار برجسته سومین دوره جشنواره حسنات هستند و برای اولین بار در تاریخ جشنواره های فیلم کوتاه است که توسط جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات تصمیم به بازپخش و نمایش آثار راه یافته به بخش مسابقه گرفته می شود.

دومین جلسه نقد و بررسی آثار منتخب جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات یکشنبه شانزدهم تیر ماه با نمایش  ونقد چهار فیلم از اصفهان: « نزدیک‌تر»، «چشم بازار»، «حس کودکانه»، «از یک تا نود و نه» به ترتیب از مجتبی اسپنانی،زیور حجتی،علیرضا حاجیان،امید مقصودی و دو فیلم از تهران: «جوخه»، «مثل هر روز» به ترتیب از آزاد محمدی و عماد خدابخش حاصل این نشست تخصصی – آموزشی بود که با استقبال از سوی مخاطبین مواجه شد.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها