امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۹:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 23622
تاریخ انتشار: ۲۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۳۴
تعداد بازدید: 126
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه الیوم السابع، «جهاد الحداد» گفت که عدلی منصور را شورای نظامی به رهبری ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه الیوم السابع، «جهاد الحداد» گفت که عدلی منصور را شورای نظامی به رهبری «عبدالفتاح السیسی» وزیر دفاع و فرمانده نیروهای مسلح مصر تعیین کرده است و جماعت اخوان‌المسلمین هرگز وی را به رسمیت نخواهد شناخت.

وی اشاره کرد که اخوان‌المسلمین تصمیم دارد اعتراضات مسالمت‌آمیز در میادین را تا لغو حکومت نظامی و بازگرداندن قدرت به صاحبان قانونی آن ادامه دهد.

الحداد تصریح کرد که انتخاب مرسی به روش دموکراتیک صورت گرفته است و به صورت غیردموکراتیک وی را عزل کرده‌اند.

از سوی دیگر «محمد البلتاجی» از رهبران اخوان‌المسلمین گفت که ریاست جمهوری یکی از شخصیت‌های مهم را برای مذاکره با رهبران اخوان‌المسلمین به منظور جلب رضایت آنها در خصوص اتفاقاتی که رخ داده و نیز پایان دادن به تحصن‌ها در مقابل آزادی رهبران اخوان‌المسلمین، اعزام کرد.

وی افزود که اخوان‌المسلمین نیز در پاسخ گفت که تحصن آنها به منظور آزادی رهبران جماعت اخوان‌المسلمین نیست بلکه به خاطر آزادی ملت است و حتی اگر رهبر این جماعت نیز بازداشت می‌شد باز هم آنها بر تحصن اصرار داشتند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها