امروز : سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 12
۰۸:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2364
تاریخ انتشار: ۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۵۶
تعداد بازدید: 260
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بهروز نعمتی نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح امروز ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بهروز نعمتی نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح امروز سه‌شنبه پارلمان با انتقاد از برگزاری همایش استادیوم آزادی، گفت: بعضی‌ها راه افتادند تا امضاهایی را از نمایندگان جمع کنند و این کار را توجیه کنند.

وی افزود: بهتر است که این موارد جمع شود و از هیئت رئیسه می‌خواهم که برای جمع شدن این موضوع، وارد شود.

در ادامه محمدرضا باهنر نایب رئیس دوم مجلس که در غیاب لاریجانی ریاست ساعتی از صحن علنی را به عهده داشت، در پاسخ به تذکر نعمتی و همچنین تعداد دیگری از نمایندگان مجلس که همین موضوع جمع کردن امضا از وکلای ملت را مطرح کرده بودند، گفت: برخی از نمایندگان محترم ضمن نقدی که به موضوع صحبت‌های آقای رئیس جمهور مطرح کردند، اعلام کردند که نماینده‌هایی هم که امضا می‌کنند، بعضا تحت فشار هستند، رای‌شان را می‌خرند و می‌فروشند باید بگویم این گونه صحبت کردن هم نوعی توهین به نمایندگان است.

وی افزود: نمایندگان دقت کنند البته ما به همکارانمان گفته بودیم در زمان نوروز بسیاری از مسئولان زحمت کشیدند، بالاخره ستادهای سفرهای نوروزی و نیروی انتظامی و سربازهای گمنام زحمات زیادی متحمل شدند، اگر برای هر کدامشان نامه بنویسیم و امضا کنیم و از تریبون بخوانیم شاید خیلی مصلحت نباشد، به این دلیل گفتیم که این کار را انجام ندهند.

باهنر ادامه داد: اینکه برخی از همکاران گفتند از برخی نمایندگان به زور امضا گرفته‌اند یا رای‌شان اینگونه یا آنگونه بوده است باید این موضوع را رعایت کنند تا تکرار نشود.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار