امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۷:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 23645
تاریخ انتشار: ۲۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۳۲
تعداد بازدید: 101
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل، فرماندار مشگین‌شهر عصر امروز در مراسم آغاز عملیات اجرایی این پروژه که در مشگین‌شهر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل، فرماندار مشگین‌شهر عصر امروز در مراسم آغاز عملیات اجرایی این پروژه که در مشگین‌شهر برگزار شد، اظهار داشت: این مدرسه به کمک خیر مدرسه‌ساز عبادالله فتح‌اللهی شهردار منطقه 19 تهران احداث می‌شود که از تعهدات ششمین جشنواره خیرین مدرسه‌ساز است.

سید حمید عباداللهی با یادآوری اینکه خیرین مدرسه‌ساز برای ساخت مدرسه در این شهرستان 43 میلیارد ریال تعهد کردند،‌ افزود: تا مهر ماه مدرسه خیرین دو کلاسه روستای ارجق به بهره‌برداری می‌رسد.

وی در ادامه تصریح کرد: امیدواریم با کمک خیرین مدرسه دیگری که چند سالی است عملیات اجرایی آن شروع شده و در مرحله تکمیل است و قرار است به همت باشگاه استیل آذین و خیر تهرانی تکمیل شود، به آموزش و پرورش تحویل داده شده تا از این مجموعه بهره‌برداری لازم صورت بگیرد.

عباداللهی در ادامه خاطرنشان کرد: دستگاه دولتی به ویژه آموزش و پرورش با محدودیت اعتبارات خود به تنهایی قادر نیست پروژه‌های عمرانی و مدرسه‌سازی را به سرانجام برساند که خیرین در قالب مجامع استانی و شهرستانی به کمک آموزش و پرورش آمده تا از این طریق بتوانند در امر مدرسه‌سازی سهیم باشند.

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل، فرماندار مشگین‌شهر یادآور شد: ‌انتظار می‌رود بزرگ‌ترین مدرسه خیر ساز در مشگین‌شهر که با سرمایه‌گذاری 14 میلیارد ریال احداث می‌شود به سرعت تکمیل شده و بهره‌برداری از آنها به موقع و مطلوب و مناسب انجام شود.

وی مدرسه‌سازی را یک کار خداپسندانه و ذخیره اخروی در تحصیل و ارتقای آموزش نسل آینده توصیف کرد و ادامه داد: ‌بیشتر خیرین دوست دارند در مناطق روستایی واحدهای آموزشی خود را احداث کنند که این نشان از اهتمام آنها به کارهای نیک و خداپسندانه و رفع محرومیت‌ها دارد.

عباداللهی از جامعه خیرین به عنوان انسان‌های نیک‌اندیش،‌ دارای قدرت و صلابت روحی،‌ روانی و حرکت‌های مثبت و تأثیرگذار یاد کرد و بیان داشت: آنچه که در این زمینه باید توجه داشته باشیم اینکه اغلب خیرین با صدق دل و صفای درون چنان در این امر نیک پافشاری می‌کنند و بر ساخت و پایان پروژه‌ها اصرار دارند که گویی این واحدها و مجموعه‌های آموزشی را برای خود احداث می‌کنند که به نظر می‌رسد این حرکت مثبت همچنان ادامه داشته باشد.

وی با قدردانی از فعالیت مجمع خیرین مدرسه‌ساز استان و شخصیت ارزشمند جواد قرآن‌نویس در پیگیری امور و جذب خیرین از مناطق مختلف گفت:‌ این مجمع یکی از موفق‌ترین مجامع کشوری است که از مناطق مختلف خیرین را دور هم جمع کرده تا در یک حرکت و رستاخیز عظیم بتواند کاری ماندگار و اساسی را در دنیا و ذخیره اخروی ماندگار را برای آخرت فراهم آورد.
انتهای پیام/62006/ح30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها