امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 17
۰۱:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 23646
تاریخ انتشار: ۲۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۳۲
تعداد بازدید: 78
یونس احمدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ایلام اظهار داشت: با تلاش‌های صورت گرفته در حال اخذ مجوز دانشگاه علمی کاربردی میراث فرهنگی استان ایلام ...

یونس احمدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ایلام اظهار داشت: با تلاش‌های صورت گرفته در حال اخذ مجوز دانشگاه علمی کاربردی میراث فرهنگی استان ایلام هستیم.

وی ادامه داد: در این راستا مقدمات و مکاتبات اولیه نیز انجام شده و به زودی این دستگاه صاحب مرکز آموزش عالی می‌شود.

این مسئول با اشاره به ظرفیت‌های مختلف استان ایلام در حوزه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اضافه کرد: هدف از راه‌اندازی این مرکز آموزش تربیت نیروی انسانی ماهر با عنایت به ظرفیت‌های استان ایلام است.

احمدی تصریح کرد: هر دانش آموخته این دانشگاه باید به نوعی کارآفرین تربیت شده و با استفاده از ظرفیت‌های موجود استان در حوزه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در توسعه استان سهمیم باشد.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان ایلام گفت: این دستگاه اجرایی برای تحقق این مهم از هیچ کوششی دریغ نمی‌کند.

وی ادامه داد: یقین دارم دانش آموختگان این دانشگاه به صورت کاربردی وارد بازار استان ایلام شده و مشکلات اشتغال دانش آموختگان این حوزه را بر طرف می‌کنند.

این مسئول اضافه کرد: اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان ایلام خود را موظف به توسعه همه جانبه استان ایلام می‌داند و در این راه نیز برنامه‌ریزی کرده است.
انتهای پیام/2246/ش20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها