امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۰۹:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 23676
تاریخ انتشار: ۲۰ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۲:۳۲
تعداد بازدید: 188
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، صادق البصری در گفت‌وگو با شبکه العالم، با اشاره به تبرئه شدن یکی دیگر از نیروهای پلیس بحرین ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، صادق البصری در گفت‌وگو با شبکه العالم، با اشاره به تبرئه شدن یکی دیگر از نیروهای پلیس بحرین از سوی نخست وزیر این کشور با وجود اینکه یکی از کارکنان بیمارستانی در بحرین را شکنجه کرده بود، اظهار داشت: قانون برای عناصر پلیس بحرین اعمال نمی‌شود و اقدام نخست وزیر حامل چندین پیام است.

وی افزود: نخستین پیام این است که رژیم آل خلیفه هرگونه که بخواهند در قانون دخل و تصرف می کنند و دوم آنکه در بحرین قانونی ویژه خانواده حاکم و قانونی برای ملت وجود دارد و پیام سوم نیز این است که دستگاه قضایی بحرین مستقل نیست و رژیم در آن دخالت می کند.

اخیرا یک نوار ویدئوی فاش شده است که در آن نخست وزیر بحرین از یکی از افسران شکنجه کننده تعدادی از پرسنل پزشکی بحرینی به دلیل کمک به تظاهرات کنندگان زخمی حمایت می کند و می گوید که قانون برای تو اجرا نمی شود.

البصری تصریح کرد: این اظهارات نخست وزیر همچنین نشان می دهد که رژیم آل خلیفه برای ترمیم چهره خود هیچوقت افسران پلیس را فدا نخواهد کرد و حتی به افسران خود اطمینان می دهد که آنها تحت حمایت آن رژیم هستند.

وی افزود: این مسئله نشان می دهد که ادعاهای رژیم آل خلیفه مبنی بر اینکه قانون بر همه اجرا می شود، فقط برای تبلیغات رسانه‌ای و بهره برداری داخلی است.

عضو جمعیت وفاق بحرین با اشاره به مصونیت افسران شکنجه گر رژیم آل خلیفه در برابر قانون بیان داشت: بی شک فیلم دیدار نخست وزیر بحرین با یکی از افسران شکنجه گر، بیانگر آن است که در بحرین هیچ محاکمه عادلانه ای صورت نمی گیرد و حمایت آل خلیفه از افسران متهم به شکنجه در واقع حمایت از خود رژیم است، چرا که این افسران در واقع فرامین و دستورات رژیم آل خلیفه را اجرا می کنند.

البصری تصریح کرد: تا زمانی که ظلم وستم بر کشور حاکم باشد، انقلاب ادامه خواهد داشت تا ملت بحرین بتوانند به حقوق خود دست یابند و رژیم آل خلیفه را رسوا کنند.

وی درباره آینده بحران بحرین نیز گفت: بی شک مسئله بحرین در آستانه پیچیدگی و ابهام بیشتری قرار دارد زیرا رژیم آل خلیفه برای حل آن جدی نیست و همچنان اصرار دارد که این انقلاب یک حرکتی مردمی نیست و در این راه بودجه های کلانی برای تبلیغات رسانه ای علیه انقلاب مردمی بحرین هزینه کرده است.

این فعال بحرینی تاکید کرد که جمعیت وفاق در تمام مرحله در کنار ملت بحرین است و با حمایت از حرکت مردمی به دنبال احقاق حق ملت بحرین است.

رژیم بحرین پیش از این سه افسر را از شکنجه مردم تبرئه کرده بود.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها