امروز : سه شنبه ۲ آبان ۱۳۹۶ - 2017 October 24
۱۱:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 23696
تاریخ انتشار: ۲۱ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۳۲
تعداد بازدید: 127
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از رسانه‌های خبری مصر، «حازم الببلاوی» گفت که رایزنی‌ها در خصوص تشکیل دولت از روز شنبه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از رسانه‌های خبری مصر، «حازم الببلاوی» گفت که رایزنی‌ها در خصوص تشکیل دولت از روز شنبه و یکشنبه آغاز می‌شود و با توجه به اینکه احتمالا برخی از نامزدها با پست‌های پیشنهادی مخالفت می‌کنند و به افراد دیگری باید این پست‌ها را پیشنهاد کرد، بر این اساس روند تشکیل دولت وقت‌گیر خواهد بود.

وی پس از خروج از مقر هیئت وزیران، طی اظهاراتی گفت: انتخاب وزرا بر اساس دو معیار صورت خواهد گرفت؛ یکی شایستگی و دیگری اعتبار.

وی تصریح کرد که تصور کلی درباره دولت وجود دارد اما در حال حاضر تا زمان موافقت اشخاص با پست‌هایی که به آنها پیشنهاد می‌شود از جمله معاونان نخست‌وزیر، آن را افشا نخواهیم کرد.

ببلاوی درباره مخالفت حزب آزادی و عدالت شاخه سیاسی اخوان‌المسلمین با پیشنهادات مربوط به تصدی برخی مناصب نیز اظهار داشت: ما پیشنهاد خواهیم کرد هر کس پذیرفت ما نیز استقبال می‌کنیم و هر کس نپذیرفت در آن صورت ما نیز چیزی را بر کسی تحمیل نمی‌کنیم.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها