امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۲۰:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 23709
تاریخ انتشار: ۲۱ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۳۱
تعداد بازدید: 101
محمد حسن یوسفی مدیرکل امور دانشجویان داخل در گفت‌و‌گو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس گفت:در حال حاضر در دانشگاه‌ها تغییر رشته در دو بخش قابل ...

محمد حسن یوسفی مدیرکل امور دانشجویان داخل در گفت‌و‌گو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس گفت:در حال حاضر در دانشگاه‌ها تغییر رشته در دو بخش قابل انجام است که البته در هر بخش شرایط متفاوتی وجود دارد.

وی در ادامه خاطرنشان کرد:مورد خاص امکان تغییر رشته برای دانشجویان وجود دارد، در این موارد دانشجو درخواست تغییر رشته خود را به شورای موارد خاص ارائه می‌دهد و در این شورا موضوع تغییر رشته با توجه به اختیارات آئین‌نامه‌ای بررسی و پاسخ داده خواهد شد.

مدیرکل امور دانشجویان داخل با اشاره به موارد مورد نظر شورای موارد خاص برای امکان تغییر رشته تاکید کرد: یکی از مواردی که شورا مد نظر قرار داده کسب نمره قبولی فرد در رشته جدید در سطح کشور است. چنانچه فرد نمره کشوری را کسب کرده باشد شورای موارد خاص با درخواست تغییر رشته وی موافقت خواهد کرد.
 
وی همچنین در توضیح ممنوعیت امکان تغییر رشته در مقطع کارشناسی ارشد، تصریح کرد:تغییر رشته در حال حاضر در مقطع کارشناسی ارشد بر اساس مقررات جاری آموزشی ممنوع است و چنانچه شرایط خاص باشد این موضوع تنها از طریق شورای بررسی موارد خاص مرکزی در سازمان امور دانشجویان قابل بررسی خواهد بود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها