امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 18
۱۷:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2372
تاریخ انتشار: ۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۵۶
تعداد بازدید: 210
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از سنندج، علی نوری متولد نیمه نخست سال 1292 است که در روستای 76 خانواری گوگجه از توابع بخش ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از سنندج، علی نوری متولد نیمه نخست سال 1292 است که در روستای 76 خانواری گوگجه از توابع بخش سرشیو مریوان زندگی می‌کند.

این روستا 300 نفر جمعیت دارد که بنا به گفته این نامزد شورای اسلامی از بسیاری از امکانات رفاهی محروم است.

نوری به خبرنگار فارس گفت: روستای گوگجه در زمینه‌های جاده دسترسی مناسب، گاز و شبکه فاضلاب با مشکلاتی مواجه است که باید افرادی در قالب شورا آن را از مسئولان مربوطه مطالبه کنند.

وی تصریح کرد: پیگیری رفع مشکلات و کاستی‌ها در روستا نیاز به حضور افرادی جوان و توانمند دارد که بنده با این کهولت سن تنها می‌توانم اعضای دیگر را در قالب فکر و برنامه راهنمایی کنم.

نوری که جز نوشتن نام خود از سواد خواندن و نوشتن محروم است، گفت: با وجود اینکه به عنوان نامزد انتخابات شوراها شرکت کرده‌ام اما در صورتی که افرادی مؤثر می‌آمدند من کناره‌گیری می‌کردم.

بخشدار سرشیو نیز به خبرنگار فارس گفت: 44 روستای این بخش واجد شرایط برگزاری انتخابات شوراهای اسلامی است.

لقمان درخشانی افزود: دوره سوم انتخابات در 46 روستای این بخش انتخابات برگزار شد که به دلیل تخلیه یک روستا و کم شدن جمعیت یک روستای دیگر، در این دوره انتخابات شوراهای اسلامی در 44 روستای این بخش برگزار خواهد شد.

به گفته وی، بخش سرشیو مریوان 8 هزار و 620 نفر جمعیت دارد که در قالب ‌هزار و 995 خانوار زندگی می‌کنند.

بخشدار سرشیو مهاجرت به شهرها را از مشکلات این بخش عنوان کرد و گفت: این بخش نیمی از مساحت شهرستان مریوان را در برمی‌گیرد که رفع مشکلات آن می‌تواند از افزایش مهاجرت روستائیان به حاشیه‌ شهرها جلوگیری کند.

درخشانی در پایان ابراز امیدواری کرد؛ با انتخاب شوراهای توانمند، زمینه رفع مشکلات این بخش در آینده نزدیک فراهم شود.
انتهای پیام/79002/ز30/ژ1001
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها