امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۷:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 23725
تاریخ انتشار: ۲۱ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۳۳
تعداد بازدید: 94
مجتبی رحماندوست نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس‌ درباره ویژگی‌های ...

مجتبی رحماندوست نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس‌ درباره ویژگی‌های شخصیتی حدادعادل اظهار داشت: بنده آقای حدادعادل را انسان متخلقی می‌دانم که علاوه بر عرصه سیاسی در عرصه علمی و ادبی نیز بسیار فرهیخته و اهل فن است.

نماینده مردم تهران در مجلس تصریح‌کرد: حدادعادل همیشه نقاط خالی و ضعف‌ها را پر کرده است، برای مثال در حال حاضر بیشتر مدارس غیرانتفاعی به دنبال رشته‌های ریاضی هستند اما مدرسه‌های که ایشان تأسیس کرده در زمینه ادبیات است و در واقع جای خالی این نوع رشته‌ها را نیز پر کرده است.

وی با اشاره به مواضع انقلابی و ارزشی حدادعادل در جریان انتخابات یازدهم نیز یادآورشد: وی با کنار رفتن از صحنه انتخابات به تعهد اخلاقی که داشت عمل کرد و وفادار ماند.

رحماندوست با تأکید بر اینکه حدادعادل هم جزو رجال سیاسی و هم رجال فرهنگی و ادبی است، گفت: حدادعادل در جریان فتنه 88 نیز هیچ نقطه ضعف و جای خالی نداشت؛ وی فردی معتدل و اهل فعالیت و تلاش است و همواره به مقام معظم رهبری، نظام و انقلاب وفادار بوده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها