امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۰۷:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 23726
تاریخ انتشار: ۲۱ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۳۳
تعداد بازدید: 89
نادر قاضی‌ پور نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در گفت‌‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با بیان اینکه ...

نادر قاضی‌ پور نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در گفت‌‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با بیان اینکه کشاورزی زیربنای اقتصاد کشور است، گفت: یکی از اساسی‌ترین مشکلات کشاورزی بحث کمبود آب است.

وی با بیان اینکه طرح احیای دریاچه ارومیه از مهمترین طرح‌های مجلس برای کشاورزی بود، تصریح کرد: در صورتی که این دریاچه احیا شود، می‌توان به رفع بخشی اعظمی از مشکلات کشاورزان در آذربایجان غربی امیدوار بود.

نماینده مردم ارومیه با بیان اینکه مجلس تا زمانی که مشکل احیای دریاچه ارومیه رفع نشده باشد، مشکل را پیگیری خواهد کرد، تصریح کرد: بعد از استقرار دولت یازدهم، قطعا موضوع را مجدداً پیگیری خواهیم کرد؛ آقای روحانی در سفر تبلیغاتی خود به ارومیه به مردم قول داد که احیای دریاچه ارومیه در اولویت دولت خواهد بود و امیدواریم ایشان وعده خود را عملی کند.

وی ابراز امیدواری کرد که با روی کارآمدن دولت یازدهم، توجه بیشتری به کشاورزی و کشاورزان شود.

نماینده مردم ارومیه با انتقاد از رفتار رحیمی در بحث عدم توجه به احیای دریاچه ارومیه، تاکید کرد: آقای رحیمی معاون رئیس‌جمهور هستند یا نماینده مردم تبریز؟ ایشان به جای توجه به مباحث ملی که احیای دریاچه ارومیه از جمله آن است دستور داده که با پول احیای دریاچه ارومیه، به چهل هزار هکتار زمین در جلفا آب‌رسانی شود.

قاضی‌پور با تاکید بر اهمیت احیای دریاچه ارومیه خطاب به معاون اول رئیس‌جمهور گفت: آقای رحیمی! با احیای دریاچه ارومیه بخش کشاورزی تقویت می‌شود و بهتر است پاسخ بدهید که در جلفا چه کسانی زمین دارند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها