امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۲۰:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2373
تاریخ انتشار: ۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۵۶
تعداد بازدید: 287
علی اسماعیلی رئیس بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ...

علی اسماعیلی رئیس بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره شارژ بن کارت‌های اهالی قلم نویسندگان و پژوهشگران اظهار داشت: در حال حاضر در نمایشگاه کتاب مستقر هستیم چرا که کمیته‌ها موظف بودند از اول اردیبهشت در مصلا مستقر شوند که این اتفاق هم رخ ‌داد.

به گفته وی، غرفه‌ها آماده تحویل به ناشران است، اما به کمیته ناشران داخلی اعلام کردیم که شبستان آماده واگذاری است، این کمیته جدول زمانبندی شده‌ای را برای تحویل غرفه‌ها در اختیار دارد که طبق آن اقدام می‌کنند.

اسماعیلی درباره بن کارت‌های اهالی قلم افزود: شارژ بن کارت‌های اهالی قلم نویسندگان و پژوهشگران انجام می‌شود، در کنار بانک عامل(صادرات) مدیر کمیته ناشران بین‌الملل مجموعه‌ای را مستقر خواهند کرد تا اهالی قلم، محققان و پژوهشگران به این محل مراجعه و اطلاعاتشان را وارد سیستم می‌کنند تا همان‌جا بن کارت دریافت کنند.

رئیس نمایشگاه کتاب در پاسخ به اینکه نویسندگانی که طی سال‌های گذشته بن کارت الکترونیکی در اختیار دارند چگونه باید نسبت به شارژ اقدام کنند، توضیح داد: در حال پیگیری این موضوع هستیم تا این قشر هم بتوانند از این موضوع بهره‌مند شوند.

فرآیند شارژ کارت الکترونیکی خرید کتاب اهالی قلم هرساله در آستانه نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران صورت می‌گیرد ولی بعضا با مشکلاتی همراه است و اغلب صاحبان فکر و قلم از آن گلایه می‌کنند اما امسال در کنار بانک عامل متولیانی به ورود اطلاعات متقاضیان و پژوهشگران در نمایشگاه پاسخ می‌دهند.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها