امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 21
۰۱:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2374
تاریخ انتشار: ۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۵۶
تعداد بازدید: 172
به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نام‌نویسی از کاندیداهای عضویت در شورای شهر تهران دو شب پیش به پایان ...

به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نام‌نویسی از کاندیداهای عضویت در شورای شهر تهران دو شب پیش به پایان رسید.

پس از پایان زمان ثبت‌نام، چهره‌های آشنایی بین نامزدها دیده می‌شوند.

رضا تقی‌پور وزیر سابق ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز یکی از کاندیداهایی است که برای عضویت در شورای شهر تهران ثبت‌نام کرده است.

وی به گفته خود در روز آخر و در ساعات آخر ثبت نام کرده است.

تقی‌پور هم‌اکنون عضویت حقیقی شورای عالی فضای مجازی را نیز برعهده دارد. با این چهره آشنای حوزه ICT و کاندید عضویت شورای شهر تهران در خصوص علت این تصمیم گفت‌وگو کرده‌ایم.

تقی‌پور در خصوص علت این تصمیم جدیدش گفت: به عنوان یک مسئولیت اجتماعی بیشتر توصیه دوستان و همکاران قبلی بوده است که ما هم پذیرفتیم به این امید که شاید کاری از دست ما برآید.

وی ادامه داد: به همین دلیل که خودم تمایل زیادی به این کار نداشتم ثبت‌نام به روز آخر و ساعت آخر موکول شد.

تقی‌پور در خصوص مسئولیت‌ فعلی خود در شورای عالی فضای مجازی می‌گوید: عضویت در شورای عالی فضای مجازی از شغل‌هایی نیست که با عضویت در شورای شهر ممانعت داشته باشد.

وی در پاسخ به این سوال که در صورت راه‌یابی به شورای شهر، باید یکی از مدافعان همیشگی موضوعات ICT باشید، گفت: اگر قسمت و اقبال به راه‌یابی به شورای شهر باشد.
انتهای پیام/م
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها