امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۲:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 23754
تاریخ انتشار: ۲۱ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۱
تعداد بازدید: 87
حسین‌علی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از ...

حسین‌علی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به برگزاری مراسم بزرگداشت غلامعلی حدادعادل در روز شنبه گفت: من با توجه به آشنایی نزدیکی که در طول یک سال و نیم گذشته با آقای حدادعادل داشتم وی را انسانی معتدل، صادق و دلسوز برای نظام یافتم و آقای حداد فردیست که حاضر است خود را در راه آرمانهای انقلاب اسلامی فدا کند.

وی افزود: حدادعادل در مقابل آرمانهای انقلاب حقی را برای خود قائل نیست و در هر جا که در راه انقلاب و نظام نیاز باشد از آبرو و داشته‌های خود هزینه می‌کند و کناره‌گیری وی از انتخابات در اوج تبلیغات انتخابات ریاست‌جمهوری نشان‌دهنده ایثارگری و از خود گذشتگی وی در ارتباط با منافع انقلاب و نظام جمهوری اسلامی بود.

عضو هیئت‌رئیسه فراکسیون اصولگرایان مجلس با بیان اینکه حدادعادل الگوی تمام کسانیست که می‌خواهند در عرصه سیاسی صادقانه به انقلاب و نظام اسلامی خدمت کنند، اظهار داشت: حدادعادل با احساس تکلیفی که در عرصه انتخاب کرد از صحنه انتخابات کنار رفت و موجب شد تا نام وی در تاریخ انتخابات ماندگار شود.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار