امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۳:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 23756
تاریخ انتشار: ۲۱ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۱
تعداد بازدید: 69
مهرداد لاهوتی نماینده مردم لنگرود در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با بیان اینکه اعتدال‌گرایی، منش اسلامی و ...

مهرداد لاهوتی نماینده مردم لنگرود در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با بیان اینکه اعتدال‌گرایی، منش اسلامی و دینی است، گفت: با توجه به اینکه مردم به شعارهای اعتدال گرایانه آقای روحانی رای داده‌اند، انتظار می‌رود که ایشان در انتخاب اعضای کابینه جانب اعتدال را رعایت کند.

وی با بیان اینکه مجلس آماده تعامل با رئیس‌جمهور منتخب است، تصریح کرد: مجلس به گزینه‌های که مغایر با شعار اعتدال آقای روحانی باشد، رای اعتماد نخواهد داد. البته امیدواریم آقای روحانی با معرفی گزینه های معتدل زمینه تعامل مجلس و دولت را فراهم کند.

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه مقاومت در مقابل دشمن مبتنی بر منافع ملی و عین اعتدال است، گفت: آقای روحانی نباید اجازه برداشت‌های غلط از شعار اعتدال را به افراطیون بدهند؛ ایشان فرد معتدلی است و ما آقای روحانی را به اعتدال می‌شناسیم.

وی در پایان گفت که مجلس در بررسی گزینه‌های پیشنهادی رئیس‌جمهور منتخب، اعتدال را جزء ملاک‌های اساسی برای رای اعتماد محسوب خواهد کرد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار