امروز : پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 19
۰۸:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 23763
تاریخ انتشار: ۲۱ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۲
تعداد بازدید: 83
مرتضی رئیسی، رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس اظهار داشت: در بودجه 92 به آموزش و پرورش اجازه داده شده ...

مرتضی رئیسی، رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس اظهار داشت: در بودجه 92 به آموزش و پرورش اجازه داده شده است تا پروژه‌های نیمه تمام دولتی را بر اساس آیین‌نامه‌ای که به تصویب هیئت وزیران می‌رسد با استفاده از کمک‌های خیرین تکمیل کند؛ در حقیقت فضای جدیدی برای کمک‌های خیرین باز خواهد شد.

وی با بیان اینکه بخشی از پروژه‌های خیری آموزش و پرورش، مشارکتی است به این معنی که بخشی از هزینه‌ها توسط خیر و بخش دیگر توسط دولت پرداخت می‌شود، افزود: تاکنون ابتدا خیر سرمایه‌گذاری می‌کرد و برای تکمیل پروژه دولت تأمین اعتبار می‌کرد.

رئیسی با بیان اینکه پروژه‌های نیمه‌ تمامی داریم که قابل واگذاری هستند اضافه کرد: براساس قانون بودجه سرمایه‌گذاری دولت می‌تواند در ابتدا صورت پذیرفته و خیّر پروژه‌های نیمه تمام دولتی را تکمیل کند.

وی به تهیه آیین‌نامه اجرایی این قانون اشاره کرد و ادامه داد: آیین‌نامه اجرایی واگذاری پروژه‌های نیمه تمام دولتی به خیرین مدرسه‌ساز تهیه شده است و در حال طی کردن مراحل تصویب در هیئت دولت است.

معاون عمرانی وزیر آموزش و پرورش اظهار امیدواری کرد که با تصویب این آیین‌نامه تا قبل از شروع سال تحصیلی تعدادی از پروژه‌های نیمه تمام دولتی توسط خیرین مدرسه‌ساز به پایان برسد.

به گزارش فارس آیین‌نامه اجرایی واگذاری پروژه‌های نیمه تمام دولتی به خیرین مدرس‌ساز به مدارس، مراکز و مجتمع‌های آموزشی وابسته به آموزش و پرورش اختصاص دارد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار