امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۰:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 23767
تاریخ انتشار: ۲۱ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۲
تعداد بازدید: 117
مینو اصلانی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس گفت: معمولاً در فصل تابستان به دلیل گرمای زیاد پوشش‌ها به سمت لباس‌های مناسب‌ این فصل پیش می‌رود و نیاز ...

مینو اصلانی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس گفت: معمولاً در فصل تابستان به دلیل گرمای زیاد پوشش‌ها به سمت لباس‌های مناسب‌ این فصل پیش می‌رود و نیاز به فرهنگ‌سازی و آموزش نوجوانان و جوانان احساس می‌شود چون وضع جامعه از لحاظ ظاهر خیابان‌ها مقداری قابل تأمل است و باید به این موضوع توجه ویژه شود.

وی ادامه داد: ما یک کشور مبتنی بر دین هستیم و باید ظهور و بروز این موضوع در جامعه ملموس باشد به‌گونه‌ای که افرادی که از کشورهای دیگر وارد ایران می‌شوند باید ظهور و بروز مباحث اعتقادی و دینی را مشاهده کنند و این موضوع قابل تأمل است.

رئیس بسیج جامعه زنان تصریح کرد: البته جوانان ایرانی، جوانان متدینی هستند و در مراسم‌های مذهبی شرکت می‌کنند و باید تلاش کنیم نقایصی که در ظاهر وجود دارد مرتفع شود و این نقص ظاهری برای جامعه ما مطلوب نیست و باید جوانان در مورد مباحث حجاب اقناع شوند و رفتارهای خود را اصلاح کنند.

اصلانی ادامه داد: پرورش روح و تقویت معنویت در وجود جوانان و دوری از گناه مباحثی است که اگر با خود جوانان طرح موضوع شود قطعا تأثیری که شاهد آن خواهیم بود بیشتر از آن چیزی است که امروز شاهد آن هستیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها