امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۱۸:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2377
تاریخ انتشار: ۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۵۶
تعداد بازدید: 189
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس حجت‌الاسلام سید ناصر موسوی لارگانی نماینده فلاورجان در مجلس شورای اسلامی در ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس حجت‌الاسلام سید ناصر موسوی لارگانی نماینده فلاورجان در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز سه‌شنبه پارلمان در تذکر آیین‌نامه‌ای با انتقاد از روز گذشته رئیس جمهور در سفر به خوزستان، اظهار داشت: در شأن دومین شخصیت کشور نیست که از چنین ادبیاتی در سخنرانی‌اش استفاده کند که ما اگر گوشه پرونده شما را بالا ببریم دیگر جای شما نیست، اگر کسی چنین جرأتی پیدا کرده که به شخص دوم مملکت بگوید اگر رویت را زیاد کنی، پدرت را در می‌آوریم، کتک می‌زنیم، آقای رئیس جمهوری این افراد را معرفی کند تا خود مردم با چنین افرادی برخورد کنند.

وی افزود: این یک خبر، شایعه‌ای بیشتر نیست و بنده درخواستم این است که از شخصیت رئیس جمهور که دومین جایگاه را دارد، استفاده کردن از چنین ادبیاتی درست نیست.

موسوی لارگانی ادامه داد: در دو روز اخیر برخی از اجناسی که مورد نیاز مردم هستند، به صورتی که 40 تا 50 درصد افزایش قیمت داشتند، در شرایطی که ما می‌خواهیم حماسه سیاسی در کشور خلق کنیم و حماسه اقتصادی خلق کنیم، نیاز به حضور چشمگیر و حداکثری ملت در انتخابات ریاست جمهوری داریم، باید فضا و جو را طوری آرام کنیم که مردم رغبت کنند در انتخابات حضور یابند.

نماینده فلاورجان یادآور شد: با این گونه اقدامات که مصاحبه شود مبنی بر اینکه فردا روغن نباتی 30 درصد یا 40 درصد افزایش قیمت خواهد داشت، چه شرایطی در کشور بوجود می‌آید؟ خواهشم این است که این موضوع مدیریت شود و وزارت صنعت باید به این مسئله به طور جدی رسیدگی کند.

موسوی لارگانی در بخش دیگری از سخنانش با انتقاد از آغاز دور چهارم سفرهای استانی در سه ماهه پایانی دولت دهم، گفت: هم‌اکنون که سه ماه بیشتر از عمر دولت احمدی‌نژاد باقی نمانده است، سفرهای استانی چه معنایی غیر از تبلیغات می‌تواند داشته باشد، سفرهایی که رفتن در شهرستان فلاورجان، هنوز در سفر اول مصوباتی وجود دارد که اجرایی نشدند، باید پرسید سفر چهارم به چه دلیل قرار است انجام شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها