امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۹:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 23774
تاریخ انتشار: ۲۱ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۳
تعداد بازدید: 211
فایز شکر، رئیس حزب بعث عربی سوسیالیست لبنان و از وزیران سابق این کشور در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در بیروت ...

فایز شکر، رئیس حزب بعث عربی سوسیالیست لبنان و از وزیران سابق این کشور در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در بیروت اظهار داشت: انفجار اخیر در ضاحیه جنوبی لبنان نشان می دهد که مقاومت همچنان هدف حمله قرار دارد و این بار تحریکات مذهبی آن را نشانه رفته است.

وی افزود: برخی در تلاش برای سوق دادن مقاومت به درگیری های داخلی و هستند اما حزب الله هرگز وارد چنین درگیری هایی نخواهد شد و به این تهدیدات و تحریکات واکنش مشابه نشان نخواهد داد.

شکربا اشاره به اینکه اظهارات جریان 14مارس و به عبارت دقیق تر جریان المستقبل به ریاست سعد الحریری در چارچوب همین تحریکات جای دارد، تصریح کرد: باید منتظر ماند تا عامل انفجار منطقه بئر العبد روشن شود هرچند انگشت اتهام اکنون به سمت بندر بن سلطان سعودی و اسرائیل و مزدوران آن یعنی گروههای تکفیری است.

این وزیر سابق لبنانی، همه گروههای لبنانی را به خودداری از ماجراجویی های جدید فراخوانده و گفت این جریان 14مارس است که در نهایت بهای ماجراجویی ها را خواهد پرداخت.

انفجار چند روز پیش در  یک مرکز فرهنگی منطقه بئر العبد در حومه بیروت خسارت‌های مادی زیادی به بار آورد. بنابر اعلام وزارت بهداشت لبنان، در این انفجار  53 نفر زخمی شدند.

انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها