امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۹:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2382
تاریخ انتشار: ۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۵۶
تعداد بازدید: 191
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مهدی دوات‌گری نماینده مردم مراغه در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (سه ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مهدی دوات‌گری نماینده مردم مراغه در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (سه شنبه) پارلمان در تذکری آئین‌نامه‌ای با انتقاد از سخنان روز گذشته رئیس‌جمهور در سفر به خوزستان، اظهار داشت: آقای رئیس جمهور روز گذشته گفتند که به من پیغام دادند که اگر رویت را زیاد کنی می‌زنیم پدرت را در می‌آوریم، شما که عددی نیستید، گوشه پرونده‌تان را بالا ببریم جایی نخواهید داشت.

وی افزود: واقعا جای تاسف است که آقای رئیس‌جمهور بعد از 8 سال از تصدی مسئولیت باز هم همین ادعاها را مطرح می‌کند؛ این ادعاها معمولا از سوی کسانی مطرح می‌شود که از افشای برخی مسائل پشت پرده خود نگرانند.

«جناب آقای احمدی‌نژاد! چه کسانی چنین ادعایی کرده‌اند؟ اگر ادعای شما واقعی است و مانند ادعای شما درباره لیست کذایی 300 نفره مفسدان اقتصادی که از اول دوره ریاست جمهوری‌تان مطرح کردید و هیچ وقت نشانه‌ای از آن ندادید، پوچ و بی‌پایه نیست چرا نام و نشان آنها را اعلام نمی‌کنید، اگر اسناد شما صحت دارد دلیلی ندارد که آن را پنهان نگه دارید، خودداری شما از انتشار این موضوع تنها دو علت می‌تواند داشته باشد، یکی اینکه بلف زده‌اید و دوم اینکه از افشاگری متقابل آن نگران هستید.»

دواتگری تصریح کرد: اظهارات روز گذشته آقای رئیس‌جمهور از مصادیق آشکار تشویش اذهان عمومی است و از دادستان عمومی و انقلاب تهران انتظار داریم که به وظیفه خود در این زمینه عمل کند، ما در آستانه برگزاری انتخابات ریاست جمهوری قرار داریم و نیاز به آرامش اذهان عمومی داریم.

وی یادآور شد: آقای رئیس‌جمهور! ارائه خدمات به مسافران نوروزی یک وظیفه  دستگاهی و همگانی است، ضرورتی به الزام اشخاص و سایر دستگاه‌ها برای تشویق آن هم یک روز در استادیوم آزادی با وجود 70 هزار نفر نیست، شما در استادیوم آزادی یک میتینگ انتخاباتی تشکیل دادید که 70 میلیارد تومان هزینه در بر داشت، چه حاصل، سپس معاون حقوقی و امور مجلس جریان انحرافی با حضور در کریدور مجلس، از نمایندگان در جهت تقدیر از  دست‌اندرکاران جریان انحرافی، امضا جمع می‌کند. همین جا صراحتا اعلام می کنیم که ما نمایندگان مجلس ماشین امضا نیستیم. از هیئت رئیسه انتظار داریم که از حیثیت مجلس دفاع کرده و اجازه حضور دلال‌های امضا را در محوطه مجلس ندهد حتی با کمال وقاحت برای نمایندگان پیشنهاد تطمیع برای اخذ امضا می‌دهند.

نماینده مراغه در بخش دیگری از سخنانش خاطرنشان کرد: سران جریان انحرافی بدانند که ما وکیل ملت هستیم. به نوکری ملت افتخار می‌کنیم. امانتی را که در اختیار ما قرار گرفته معامله نمی‌کنیم و بیش از این با حیثیت مردم بازی نکنید.

دواتگری در خاتمه گفت: دولت می‌خواهد با اخذ امضا از نمایندگان مجلس به اقدام غیرقانونی استادیوم آزادی مشروعیت ببخشد.

انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها