امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۳:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 23821
تاریخ انتشار: ۲۱ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۰۴
تعداد بازدید: 94
سید رمضان شجاعی امروز در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار فارس در شهرستان ساری در پاسخ به طرح سوالی درباره نوع تعامل مجلس با رئیس جمهور منتخب درباره ...

سید رمضان شجاعی امروز در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار فارس در شهرستان ساری در پاسخ به طرح سوالی درباره نوع تعامل مجلس با رئیس جمهور منتخب درباره انتخاب وزرا اظهار کرد: نخستین نشست، یکشنبه هفته آینده برگزار می‌شود.

وی نوع ارتباط مجلس و رئیس جمهور منتخب را کمیسیونی و تخصصی برشمرد و خاطرنشان کرد: قرار شد تا کمیسیون‌ها نظرات کارشناسی را درباره گزینه‌های وزرا پیشنهادی بدهند.

سخنگوی فراکسیون رهروان ولایت مجلس تصریح کرد: بر اساس نوع تعاملی که برقرار خواهد شد قرار شد برای هر وزارتخانه، سه کاندیدا معرفی شوند تا کمیسیون‌های تخصصی مجلس درباره این افراد نظر دهند.

شجاعی انتخاب وزرا را حق رئیس جمهور دانست و اضافه کرد: اگر رئیس جمهور منتخب به نظرات کارشناسی کمیسیون‌های مجلس توجه کند، وزرای پیشنهادی با رای بالا انتخاب می‌شوند.

وی نوع تعامل مجلس و رئیس جمهور منتخب را مهم دانست و گفت: اگر به نظرات مجلس در انتخاب وزرا توجه شود سوال از وزرا نیز کمتر خواهد شد و وقت وزیر بیشتر در امر خدمتگذاری مصرف می‌شود.

عضو خانه ملت و سخنگوی فراکسیون رهروان ولایت مجلس از برگزاری یک نشست این فراکسیون با رئیس جمهور منتخب خبر داد و افزود: در این نشست به صورت مصداقی درباره وزرا بحث نشده است.

شجاعی در پاسخ به سوالی درباره حضور مازندرانی‌ها در کابینه حسن روحانی تصریح کرد: دولت احمدی‌نژاد در کابینه‌اش از شش مازندرانی استفاده کرده است و الان باید منتظر بود که رئیس جمهور منتخب در این باره چه تصمیمی می‌گیرد.

وی حضور خودش به عنوان عضو کابینه دولت روحانی را شایعه عنوان کرد.
انتهای پیام/2296/ح30/ض1002
برچسب ها:
آخرین اخبار