امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۸:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 23839
تاریخ انتشار: ۲۱ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۲
تعداد بازدید: 95
سرهنگ رضا سلبی، رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی فارس اعلام کرد: در ساعت 13:15 روز گذشته بر اثر تصادف بین یک‌دستگاه ...

سرهنگ رضا سلبی، رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی فارس اعلام کرد: در ساعت 13:15 روز گذشته بر اثر تصادف بین یک‌دستگاه سواری پیکان با یک‌دستگاه کمپرسی ماک در کیلومتر 23 جاده بوئین زهرا به ساوه در استان قزوین، 2 نفر جان خود را از دست دادند و یک نفر مجروح شد که کارشناسان پلیس راه علت این تصادف را انحراف به چپ از جانب راننده سواری پیکان اعلام کردند.

وی در ادامه گفت: همچنین ساعت 18:30 روز گذشته یک‌دستگاه وانت نیسان در کیلومتر 30 جاده روستایی دره تخت در استان لرستان واژگون شد که بر اثر این حادثه 3 نفر کشته شدند.

سرهنگ سلبی تصریح کرد: کارشناسان پلیس راه علت این تصادف را عدم توانایی در کنترل وسیله ناشی از تخطی از سرعت مطمئنه از جانب راننده وانت نیسان اعلام کردند.

وی در خصوص حادثه دیگری گفت: در ساعت 22 شب گذشته بر اثر واژگونی یک‌دستگاه سواری سمند در کیلومتر 35 آزادراه شهید کاظمی در استان اصفهان، یک نفر جان خود را از دست داد و 4 نفر مجروح شدند که کارشناسان پلیس راه علت این تصادف را تخطی از سرعت مطمئنه از جانب راننده سواری سمند اعلام کردند.

رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا فزود: با بررسی تصادفات روز گذشته مهمترین علل حوادث عدم توجه به جلو 28.6 درصد، تخطی از سرعت مطمئنه 19.5 درصد، انحراف به چپ 14.3 درصد، عدم رعایت حق تقدم 16.5 درصد و خستگی و خواب آلودگی 6.8 درصد بوده است.

همچنین 39 درصد از تصادفات مذکور مربوط به واژگونی خودروها و 9 درصد آن نیز مربوط به برخورد با عابرین پیاده بوده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها