امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۸:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 23890
تاریخ انتشار: ۲۱ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۳
تعداد بازدید: 79
به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، مجموعه شاید برای شما اتفاق بیفتد از جمله معدود سریال های تلویزیونی است که تا کنون بیش از 150 قسمت از آن پخش ...

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، مجموعه شاید برای شما اتفاق بیفتد از جمله معدود سریال های تلویزیونی است که تا کنون بیش از 150 قسمت از آن پخش شده است.

این مجموعه اپیزودیک در هر بخش که روایتی مجزا دارد پیامی اخلاقی را منتقل کرده و در ایام ماه مبارک رمضان در سال 91 نیز عنوان دومین مجموعه تلویزیونی پرمخاطب سیما را به خود اختصاص داد.

علی اکبر تحویلیان تهیه کننده این مجموعه تلویزیونی در گفت وگو با فارس درباره رویکرد این مجموعه تلویزیونی که از شبکه تهران پخش می شود گفت که مضامین اخلاقی درونمایه قصه های هر اپیزود مجموعه شاید برای شما اتفاق بیفتد بوده و در عین حال تلاش کردیم که داستان های مربوط الزاما در بستر ماه مبارک رمضان مطرح نشود.

وی یادآور شد: در این مجموعه تلاش کردیم در کنار بازیگران با تجربه، از بازیگران جوان نیز استفاده شود.

این مجموعه اپیزودیک در ایام ماه مبارک رمضان هر شب از ساعت 19 میهمان خانواده ها است و تکرار آن همان شب از ساعت 23 برای علاقه مندان پخش خواهد شد.

«حلوای نقد» عنوان نخستین اپیزود مجموعه شاید برای شما اتفاق بیفتد بود و خودکرده را تدبیر نیست و بارکج عنوان دیگر اپیزودهای این مجموعه است که به ترتیب پنجشنبه و جمعه شب از شبکه تهران پخش شده و خواهند شد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها