امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۱:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 23891
تاریخ انتشار: ۲۱ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۳
تعداد بازدید: 65
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، تحلیل‌گران اقتصادی سینما می‌گویند احتمال بسیار زیادی وجود دارد که فیلم طی چنین مدت کوتاهی، به ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، تحلیل‌گران اقتصادی سینما می‌گویند احتمال بسیار زیادی وجود دارد که فیلم طی چنین مدت کوتاهی، به این رقم بالای فروش برسد.

علت خوش بینی اهل فن و تحلیل‌گران اقتصادی سینما این است که تماشاگران سینما در آمریکا و کانادا استقبال بالایی از آن در 4 روز اول نمایش کرده اند.

«من نفرت انگیز2»با یک افتتاحیه 84 میلیون دلاری نمایش عمومی خود را آغاز کرد و فروش روز چهارم ژولای باعث شد تا در 4 روز اول نمایش خود، یک فروش 143 میلیون دلاری را تجربه کند.

تهیه کنندگان این کمدی اکشن خانوادگی و ماجراجویانه می‌گویند انتظار چنین استقبال بالایی را از سوی تماشاگران برای قسمت دوم آن  نداشتند.

این در حالی است که تحلیل‌گران اقتصادی سینما از این انیمیشن کامپیوتری در کنار «دانشگاه لولوها» به عنوان اصلی‌ترین محصولات کارتونی فصل تابستان امسال سینما اسم برده‌اند.

«من نفرت انگیز2» را پی‌یر کافین و کریس رناد کارگردانی کرده اند و استیو کارل، کریستین ویگ و بنجامین برات به عنوان صدا پیشه با آن همکاری دارند.

به نوشته سایت اینترنتی باکس آفیس، این انیمیشن کامپیوتری با هزینه تولید 76 میلیون دلاری تهیه شده و کاراکترهای اصلی قسمت اول، شخصیت‌های اصلی دومین قسمت آن هم هستند.

گورو کاراکتر اصلی قصه (که در قسمت اول آدم بد ذاتی بود که تحت تاثیر سه بچه کوچک و شیطان قصه،تبدیل به یک آدم خوب می‌شود) در قسمت دوم به مبارزه علیه آدم‌های بدی می‌رود که قصد آزار کودکان را دارند. سه دوست شیطان و کوچولوی او هم، در این مبارزه در کنار وی قرار می گیرند.

موفقیت بالای مالی« من نفرت انگیز 2»در حالی نصیب آن می‌شود که «دانشگاه لولوها» طی سه هفته نمایش عمومی در آمریکای شمالی 216 میلیون دلار فروش کرده است.
قسمت اول «من نفرت انگیر» در سال 2010 به روی پرده سینماها رفت. این فیلم که با هزینه تولید 69 میلیون دلاری تهیه شده بود، در آمریکای شمالی 252 میلیون دلار فروش کرد.

این رقم بالای فروش هم باعث تعجب تحلیل‌گران اقتصادی سینما شد و هم تهیه‌کنندگانش را در کمپانی یونیورسال به حیرت انداخت. موفقیت بالای مالی و انتقادی این انیمیشن کمدی و خانوادگی باعث شد تا سازندگانش بلافاصله خبر تولید قسمت دوم آن را اعلام کنند.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها