امروز : پنجشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 August 24
۱۱:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 23893
تاریخ انتشار: ۲۱ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۳
تعداد بازدید: 67
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این فیلم در سومین هفته نمایش عمومی خود در 8420 سالن سینمای 54 کشور جهان، فروشی 210 میلیون ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این فیلم در سومین هفته نمایش عمومی خود در 8420 سالن سینمای 54 کشور جهان، فروشی 210 میلیون دلاری را تجربه کرد.

تهیه کنندگان فیلم در کمپانی پارامونت این اکشن دلهره‌آور و ترسناک خود را هم زمان با آمریکای شمالی، در این تعداد از کشورهای جهان هم  اکران عمومی کردند.

مسئولان کمپانی پارامونت می‌گویند «جنگ جهانی زد» هنوز در حدود بیست کشور دیگر جهان به روی پرده نرفته و آن‌ها تصمیم دارند طی هفته آینده، فیلم را در این کشورها هم اکران عمومی کنند.
تازه‌ترین فیلم براد پیت پس از سه هفته نمایش عمومی در سینماهای آمریکای شمالی به فروش 160 میلیون دلاری دست پیدا کرده است. حدود سه هزار سالن نمایش در آمریکا و کانادا این فیلم را نمایش می‌دهند.

فروش کلی جهانی «جنگ جهانی زد» (آمریکا و دیگر کشورهای جهان) طی این مدت به 370 میلیون دلار رسیده است و پیش‌بینی می‌شود این رقم تا 450 میلیون دلار هم برود.

به نوشته سایت اینترنتی باکس آفیس، تحلیل‌گران اقتصادی سینما پیش‌بنی می‌کنند فروش کلی بین‌المللی فیلم در 75 کشور جهان به نزدیکی 300 میلیون دلار برسد.
اما آن‌ها بعید می‌دانند این فیلم در آمریکای شمالی بیش از 200 میلیون دلار فروش کند. اهل فن بر روی هزینه‌های بالای تولید فیلم (که 190 میلیون دلار شده است) تاکید می‌کنند و می‌گویند رقم فروش فعلی فیلم در آمریکا و بقیه کشورهای جهان، سود زیادی را نصیب تهیه کنندگانش نکرده است.
مارک فورستر کارگردانی فیلم را بر اساس قصه فیلم‌نامه درو گودار و متیو مایکل کارناهان انجام داده است. فیلم به جز برادپیت بازیگر مطرح دیگری ندارد.

پیت در این فیلم در نقش یک مامور سازمان ملل به نام گری لین بازی می‌کند که سفری بین‌المللی را علیه زمان شروع می‌کند تا مانع از شیوع نسل زامبی‌ها شود. او در کنار تلاش برای نجات جان مردم عادی، باید از خانواده خود نیز در برابر حمله زامبی‌ها محافظت کند.

در ابتدای فصل تابستان ، تحلیل‌گران اقتصادی سینما با توجه به بالا بودن هزینه‌های تولید جنگ جهان زد، این نظریه را مطرح کردند که فیلم در جدول گیشه نمایش سینماها شکست تجاری خواهد خورد.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار