امروز : شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 17
۰۰:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 23895
تاریخ انتشار: ۲۱ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۳
تعداد بازدید: 101
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ابل فرارا فیلم‌ساز ایتالیایی تبار سینما که چند فیلم ترسناک در کارنامه‌اش دارد،‌ک ارگردان فیلم ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ابل فرارا فیلم‌ساز ایتالیایی تبار سینما که چند فیلم ترسناک در کارنامه‌اش دارد،‌ک ارگردان فیلم سینمایی جنجال برانگیز «پازولینی» است.

ویلم دفو نقش اصلی «پازولینی» را بازی خواهد کرد. فیلم‌نامه فیلم را خود ابل فرارا نوشته و با نمایش آخرین روز زندگی وی، نقبی به گذشته و فعالیت‌های اجتماعی و هنری پازولینی می‌زند.

در قصه فیلم «پازولینی»، رویاهای این فیلم‌ساز به نمایش درمی‌آید و درباره فیلم‌ها و پروژه‌هایی صحبت می‌شود که وی کارگردانی کرد و یا امکان ساخت آنها را پیدا نکرد.

موضوع قتل پازولینی قبل از نمایش عمومی آخرین ساخته جنجال برانگیزش «سالو» (که با نام «120 روز سودوم» هم شناخته می شود) ‌هم از جمله چیزهایی است که در فیلم ابل فرارا به نمایش درخواهد آمد.

رسانه‌های گروهی ایتالیا دوم نوامبر سال 1957 خبر دادند جسد مرد ناشناسی که در کنار جاده در داخل یک ماشین پیدا شده، متعلق به پی یر پائولو پازولینی است.
جوزپه پلوسی یک نوجوان ولگرد به جرم قتل وی دستگیر شد. وی در ابتدا ادعاهایی درباره قتل پازولینی مطرح کرد، ولی در سال 2005 اظهارات قبلی خود را پس گرفت و گفت به دلیل فشار خشونت‌بار خانواده‌اش چنین ادعاهایی را کرده بود و حالا قصد عذر خواهی دارد و می خواهد گذشته را جبران کند.

ویلم دفو در«پازولینی» در نقش این فیلم‌ساز جنجالی و معترض ایتالیایی بازی می‌کند و اهل فن از حالا می‌گویند تولید و نمایش عمومی این فیلم هم مثل زندگی و فیلم‌های پازولینی، جنجال زیادی به پا خواهد کرد.

کلید فیلم‌برداری «پازولینی» اواخر سال جاری میلادی در شهر رم زده می‌شود. شرکت فیلم‌سازی فرانسوی کاپریسی فیلمز در تولید این محصول ایتالیایی مشارکت دارد.

فرارا هم‌اکنون در حال ساخت «به نیویورک خوش آمدید» است و قصد دارد بلافاصله پس از پایان کار بر روی این فیلم،‌به سراغ پروژه «پازولینی» برود.

«پازولینی» چهارمین همکاری مشترک سینمایی فرارا و دفو در مقام بازیگر و کارگردان است.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها