امروز : یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 18
۱۵:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 23896
تاریخ انتشار: ۲۱ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۳
تعداد بازدید: 61
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این فیلم با وجود قصه واقع‌گرا و تلخ خود و عدم حضور بازیگران سرشناس، صدرنشین جدول هفتگی گیشه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این فیلم با وجود قصه واقع‌گرا و تلخ خود و عدم حضور بازیگران سرشناس، صدرنشین جدول هفتگی گیشه نمایش سینماهای هند شد.

با آنکه فروش«لوترا» در اولین روز اکران عمومی پایین بود، اما تبلیغات شفاهی تماشاگران (که آن را بسیار پسندیده بودند) باعث شد تا فروش آن در دو روز بعدی تا 50 درصد افزایش پیدا کند.
فروش کلی این درام مستقل در سه روز اول نمایش عمومی خود حدود 20 کرور شده است و پیش‌بینی می‌شود در اولین هفته نمایش بالای 30 کرور فروش کند.

تهیه کنندگان «لوترا» می‌گویند هزینه تولید فیلم و بازاریابی و تبلیغات مربوط به آن حدود 32 کرور شده است و فیلم می‌تواند طی 10 روز اول اکران عمومی، این رقم را تامین کند.

رانویر سینگ بازیگر اصلی «لوترا»با این فیلم تبدیل به یک چهره سرشناس شده و اهل فن می‌‌گویند در آینده نزدیک، او تبدیل به یکی از موفق‌ترین بازیگران جوان سینمای هند خواهد شد. سوناکشی سینها هم نقش مقابل وی را در «لوترا» بازی کرده است.

قصه فیلم در سال 1953 اتفاق می‌افتد و درباره بازگشت یک دانشجو از شهر به جنوب بنگال است. او در این محل با آدم‌های تازه‌ای آشنا  شده و حضورش در این مکان باعث تغییراتی در وضع موجود می شود.

منتقدان سینمایی از صدرنشینی «لوترا»در جدول گیشه نمایش سینماهای هند به عنوان یک پیروزی بزرگ دیگر برای محصولات مستقل هندی اسم می‌برند.

این نوع فیلم‌ها در نقطه مقابل فیلم‌های پر زرق و برق بالیوودی قرار دارند که با بازی ستارگان ساخته می‌شوند و حال و هوایی فانتزی، رویاگونه و غیرواقعی دارند.

به نوشته سایت اینترنتی ایندیا اف‌ام، در دو سال اخیر درام‌های غیرمتعارف و اجتماعی هندی با لحن روایتی واقع‌گرای خود، به صورت رقیبی جدی برای فیلم‌های بالیوودی درآمده‌اند.
دومین فیلم جدول گیشه نمایش سینماهای هند کمدی اکشن و ماجراجویانه «پلیس گیری» با بازی سانجی دات قهرمان اکشن مطرح دهه هشتاد میلادی بالیوود است.

استقبال تماشاگران در سینماهای منفرد از این فیلم بیشتر از مولتی پلکس‌ها بوده و تهیه کنندگانش بدون این که رقم فروش افتتاحیه آن را اعلام کنند، گفته‌اند فروش فیلم خوب و راضی کننده بوده است.

«گانچاکار» که هفته قبل به روی پرده سینماهای هند رفت، این هفته کرسی سوم جدول را از آن خود کرد. این فیلم به یک رقم فروش متوسط دست پیدا کرده است.

تهیه کنندگان فیلم به دلیل حضور عمران هاشمی و ویدیا بالان در نقش‌های اصلی آن، انتظار داشتند «گانچاکار» تبدیل به یک فیلم پرفروش شود.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار