امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۲۳:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 23897
تاریخ انتشار: ۲۱ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۳
تعداد بازدید: 154
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اسکات کوپر فیلم‌ساز انگلیسی‌تبار کارگردان این فیلم است که آن را بر اساس فیلم‌نامه‌ای از اسکات ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اسکات کوپر فیلم‌ساز انگلیسی‌تبار کارگردان این فیلم است که آن را بر اساس فیلم‌نامه‌ای از اسکات کوپر و براد اینگسبی ساخته است.

کریستین بیل (مرد خفاشی قبلی سینما)، زویی سالدانا و وودی هارلسن بازیگران اصلی «خارج از بوته آزمایش» هستند. ویلم دافو و فورست ویتا‌کر هم در فیلم بازی دارند.

خط اصلی قصه فیلم درباره جوانی به نام رندی بیز است که به شکلی ناگهانی ناپدید می‌شود و نمایندگان قانون نمی‌توانند او را پیدا کنند و اداره پلیس از تلاش برای یافتن او سرباز می‌زند. راسل برادر بزرگتر رندی تصمیم می‌گیرد اجرای عدالت و قانون را در دست‌های خود بگیرد و در راه پیدا کردن برادر کوچکتر خود، دستگیر شده و به زندان می‌افتد.
این کاراکتر پس از رهایی از زندان بر سر یک دو راهی مخاطره آمیز قرار می‌گیرد. او باید برای اجرای عدالت در مورد برادرش، خطر دستگیری و دوباره زندانی شدن را به جان بخرد.

کریستین بیل در «خارج از بوته آزمایش» در نقش راسل کاراکتر اصلی قصه ظاهر شده است. در ابتدای کار تولید فیلم قرار بود این نقش را خود لیوناردو دی‌کاپریو بازی کند. اما حضور او در پروژه «گرگ وال استریت» مارتین اسکورسیزی مانع از حضور وی در این نقش شد.

شرکت فیلم‌سازی این بازیگر به نام آپیان وی قبل از شروع فیلم‌برداری از روپرت سندرز دعوت کرد تا امر کارگردانی فیلم را به عهده بگیرد. اما زمانی که وی متوجه شد دی کاپریو به عنوان بازیگر با آن همکاری ندارد، از همکاری با آن سر باز زد.

قرار بود نقش برادر کوچکتر راسل را چانینگ تاتوم بازی کند. اما او پس از مطالعه فیلم‌نامه متوجه شد با وجود اهمیت این نقش و کاراکتر در قصه، بازی و حضور زیادی در فیلم ندارد و فقط در چند صحنه ظاهر می‌شود. همین مسئله باعث شد او هم بازی در این نقش را رد کند.

لیوناردو دی کاپریو چند سال است که در امر تولید محصولات سینمایی هم فعالیت دارد و به جز فیلم‌هایی که خودش در آن‌ها بازی دارد، فیلم‌های دیگر را هم تهیه می‌کند.
او تا به حال در تولید فیلم‌های «گرگ وال استریت» (که هنوز به روی پرده سینماها نرفته) «نیمه مارس»، «ساعت یازدهم»(مستند) و«ترور ریچارد نیکسن» همکاری داشته است.

آخرین فیلم دی کاپریو به عنوان بازیگر درام اجتماعی «گتسبی بزرگ» به کارگردانی باز لورمن بوده است. او در این فیلم در نقش یک مرد ثروتمند منزوی بازی کرد. فروش فیلم در سینماهای آمریکای شمالی حدود 142 میلیون دلار بوده است.

وی که مدتی قبل از بازی در «گرگ وال استریت» فارغ شد، هنوز قرارداد بازی در فیلم تازه‌ای را امضا نکرده است. او در حال حاضر برای بازی در چند فیلم سینمایی دعوت شده که به هیچ یکی از آن‌ها پاسخ نداده است.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها