امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۸:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 23898
تاریخ انتشار: ۲۱ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۳
تعداد بازدید: 86
«جهانگیر الماسی» کارگردان در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس درباره روند مراحل پس از تولید فیلم «رنج و سرمستی» گفت: تدوین فیلم توسط کیانوش عیاری ظرف ...

«جهانگیر الماسی» کارگردان در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس درباره روند مراحل پس از تولید فیلم «رنج و سرمستی» گفت: تدوین فیلم توسط کیانوش عیاری ظرف یک ماه آینده به اتمام می‌رسد. ساخت موسیقی فیلم به مجید انتظامی سپرده شده است و صداگذاری کار را نیز بهمن اردلان برعهده گرفته است.

وی درباره نمایش فیلم توضیح داد: تلاش می‌کنیم تا با دقت بر انجام مراحل فنی فیلم را با کیفیتی مناسب برای حضور در جشنواره فیلم فجر آماده نمایش کنیم.

بنابراین گزارش، فیلم سینمایی «رنج و سرمستی» در حوزه سینمای دفاع مقدس تهیه و تولید شده، فیلم دربارهٔ زنی است که در جنگ ایران و عراق اسیر شده و پس از سال‌ها به ایران بازمی‌گردد.

در این فیلم ماه چهره خلیلی، شهرام پوراسد، مهدی صبائی، هرمز سیرتی، احمد کاوری، حسین خانی بیگ و … به ایفای نقش می‌پردازند.

«رنج و سرمستی» در شهرک سینمایی دفاع مقدس، ایلام و مشهد فیلمبرداری شد و محمود احمد‌ی نژاد رئیس جمهور به همراه هیئتی  از پشت صحنه فیلم بازدید کرد. «رنج و سرمستی» در مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی تهیه و تولید شد.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها